دیدار صمیمی کارکنان بنیادمسکن انقلاب اسلامی گیلان با نماینده معزز ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی
دیدار صمیمی کارکنان بنیادمسکن انقلاب اسلامی گیلان با نماینده معزز ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در جمع کارکنان این نهاد در مجتمع رفاهی آموزشی شهید مطهری بندرانزلی با اشاره به اقدامات جمعیت تحت پوشش مناطق روستایی […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان محمد اکبرزاده مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در جمع کارکنان این نهاد در مجتمع رفاهی آموزشی شهید مطهری بندرانزلی با اشاره به اقدامات جمعیت تحت پوشش مناطق روستایی استان افزود: در استان گیلان ۲۰۶۰ روستای بالای ۲۰ خانوار وجود دارد که ۴۰ درصد از جمعیت این استان یعنی یک میلیون نفر را در خود جای داده است وی اضافه کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گیلان از۵۳شهر زیر ۲۵هزارنفر، ۴۲ شهر را به عنوان جامعه هدف خود تحت پوشش قرار داده است و از برکت حساب ۱۰۰ حضرت امام (ره) اقدامات موثری را انجام داده است که روند آن تداوم دارد مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به افزایش اعتبارات عمرانی گفت :خوشبختانه باتوجه به مقبولیت این نهاد انقلابی در سطح ملی و استانی اکه به عنوان خادم و امانت دار مردم مورد وثوق قرار گرفت هر سال نسبت به سال گذشته با افزایش اعتبارات عمرانی کارهای بیشتری برای مردم انجام می شود به طوری که اعتبارات عمرانی سال ۹۹ با رشد ۴۰ درصدی برخوردار بود. وی یادآور شد: این حسن اعتماد و مقبولیت باعث شد که در بخش ملی مسکن ۱۵۵۰ واحد علاوه بر وظایف سازمانی به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان محول شود. وی در بخشی دیگر به همراهی های بنیاد انقلاب اسلامی گیلان در مناطق زلزله زده پرداخت و گفت : بازسازی ،تعمیر ومرمت واحداث ۴هزار واحد مسکونی در مناطق زلزله زده گمیشان در استان گلستان یکی دیگر از افتخارات بنیاد گیلان است و این افتخار بعد از بازسازی زلزله بم نصیب این استان شده است. در ادامه نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور با اشاره به ۲۸ خرداد ماه و حضور حماسی مردم در انتخابات گفت، ملت ایران با حضور خود پای صندوق رای و با مشارکت بسیار مطلوب خود باری دیگر توانستند دشمنان داخلی و خارجی نظام جمهوری اسلامی را نا امید کنند. نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور پرسنل بنیاد مسکن هر استان را پیشانی آن اداره عنوان کرد و افزود: مسئولانی که نتوانند با کارکنان خود ارتباط خوبی داشته و مشکلاتشان را برطرف کنند بی خاصیت ترین مسئول آن دستگاه به شمار می رود. وی با بیان اینکه، بزرگترین سرمایه اداری سرمایه انسانی آن سازمان است، خاطر نشان کرد: اگر کارکنان سازمانی از نشاط و شادابی برخوردار نباشد و ماموریت های خود را نشناسند جزو سازمان های نا موفق هستند. حجت الاسلام روحانی نژاد با اشاره به اینکه، سعی شود مراجعه کننده ای که به اداره شما مراجعه می کند با آنها با مهربانی برخورد کرده و حرمتشان حفظ شود اذعان کرد: خدای نکرده اگر غیر از این عمل شود بذر دشمنی در جامعه پاشیده می شود. وی با بیان اینکه، ظرفیت بنیاد مسکن به ما این اجازه را می دهد که حاشیه نشینی همه شعرهای کشور را ساماندهی کنیم. وی اضافه کرد: ما باید ۱۰۰۰ سکونتگاه غیر رسمی که بی حساب و کتاب شکل گرفته و فاقد هر گونه امکاناتی را ساماندهی کنیم.

گفتنی است؛ در این نشست حجت الاسلام والمسلمین صفر قربانپور به عنوان مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان گیلان معرفی شد. در پایان حجت السلام و المسلمین حاج آقا روحانی نژاد بعد از پرسش و پاسخ با کارکنان، به صورت چهره به چهره با تعدادی از همکاران دیدار نمود.