دیدار مدیر مخابرات منطقه گیلان با معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان
دیدار مدیر مخابرات منطقه گیلان با معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان

  ایده آل خبر _ به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ،مهندس آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان با دکتر ارسلان زارع معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ، دیدار و گفت و گو نمود. مدیر مخابرات منطقه گیلان در این دیدار، گزارشی از عملکرد مخابرات استان در سال گذشته و همچنین برنامه های […]

 

ایده آل خبر _ به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه گیلان ،مهندس آموئی مدیر مخابرات منطقه گیلان با دکتر ارسلان زارع معاونت سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ، دیدار و گفت و گو نمود.
مدیر مخابرات منطقه گیلان در این دیدار، گزارشی از عملکرد مخابرات استان در سال گذشته و همچنین برنامه های آتی ،ارائه نمود.ایشان با اشاره به معضل سرقت های کابل های مخابراتی در ماه های گذشته و مشکلات زیادی که در این مورد اتفاق افتاده اظهار داشت : همه گزارش های سرقت طی جلسه ای به نیروی انتظامی ،شوراها و دهیاری ها اعلام گردیده است .
مهندس آموئی توسعه شبکه فیبر در مناطق مختلف استان را یکی از اهداف مهم مخابرات دانست و تاکید نمود: مقدمات فاز اول پروژه فیبر نوری لوشان تا دیلمان انجام شده و روستاهای این منطقه می توانند از مزایای فیبر نوری بهره مند گردند.
دکتر ارسلان زارع معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان ،ضمن قدردانی از مخابرات استان ، جهت مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع ، از عملکرد مخابرات استان در سفر ریاست جمهوری به گیلان تقدیر و تشکر نمود.