رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد راه اندازی بخش جدید اورژانس بیمارستان حشمت در آینده نزدیک
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد راه اندازی بخش جدید اورژانس بیمارستان حشمت در آینده نزدیک

  ایده آل خبر _راه اندازی دومین دستگاه انژیو گرافی گامی است در راستای تحقق اهداف طرح تخول سلامت قبل از ظهر امروز در مراسمی دومین دستگاه انژیو گرافی بیمارستان حشمت با حضور شاهرخ یوسف زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افتتاح و مورد بهره […]

 

ایده آل خبر _راه اندازی دومین دستگاه انژیو گرافی گامی است در راستای تحقق اهداف طرح تخول سلامت

قبل از ظهر امروز در مراسمی دومین دستگاه انژیو گرافی بیمارستان حشمت با حضور شاهرخ یوسف زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی و جمعی از معاونین و مدیران ستادی دانشگاه علوم پزشکی گیلان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان بیمارستان حشمت را فعال ترین مرکز شمال کشور خواند و بیان داشت: بیمارستان حشمت در سال ۱۳۸۱ اقدام به تهیه یک دستگاه انژیو گرافی کرد و از سالهای گذشته تاکنون این دستگاه مشغول خدمت رسانی بوده است.

شاهرخ یوسف زاده با تاکید بر تعدد مراجعات به بیمارستان حشمت رشت، تصریح کرد: دستگاهی که از امروز مورد بهره خواهد گرفت، اخرین ورژن شرکت زیمنس است که در راستای طرح تحول سلامت مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی افزود: با راه اندازی این دستگاه امید است شاهد کاهش صف طولانی این واحد درمانی و آموزشی و افزایش میزان رضایتمندی باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از راه اندازی بخش جدید اورژانس بیمارستان حشمت در آینده نزدیک خبر داد و گفت : در بیمارستان حشمت سالیانه بیش از ۴۰۰۰ فرد بیمار انژیوگرافی و حدود ۱۰۰۰ نفر انزیوپلاست امید است با راه اندازی این بخش ظرفیت بیمارستان برای خدمات رسانی بیش از پیش باشد.