رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جمع خبرنگاران مطرح کرد  از ایده های نو استقبال می شود/ با خبرنگاران معاند برخورد خواهد شد/ پرهیز از هرگونه سوژه پردازی های منفی/توهین، افترا و حاشیه سازی برای اعضای شورا و شهردار را به هیچ وجه نمی پذیرم
رئیس شورای اسلامی شهر رشت در جمع خبرنگاران مطرح کرد  از ایده های نو استقبال می شود/ با خبرنگاران معاند برخورد خواهد شد/ پرهیز از هرگونه سوژه پردازی های منفی/توهین، افترا و حاشیه سازی برای اعضای شورا و شهردار را به هیچ وجه نمی پذیرم

رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز عصر در نشست صمیمی با جمعی از رسانه های استان با تاکید بر خودداری از درج مطالب زرد بیان داشت: من برای وصل کردن آمده ام نی برای فصل کردن. انتقاد حق خبرنگاران است اما نباید به گونه ای که رفتار شود که باعث شعله ور شدن اختلافات گردد.

لیلا پاکیزه _رئیس شورای اسلامی شهر رشت امروز عصر در نشست صمیمی با جمعی از رسانه های استان با تاکید بر خودداری از درج مطالب زرد بیان داشت: من برای وصل کردن آمده ام نی برای فصل کردن. انتقاد حق خبرنگاران است اما نباید به گونه ای که رفتار شود که باعث شعله ور شدن اختلافات گردد.

اسماعیل حاجی پور با تاکید بر جلوگیری از سوء استفاده ای شخصی در برنامه های توسعه ای شهر خاطرنشان کرد:  ما همانند اعضای یک خانواده باید تلاش کنیم تا ضمن بهره مندی از انرژی های مثبت و رفع ایرادات در توسعه و ارتقاء شهر گام برداریم.

وی افزود: ما باید کار کنیم تا دیگران لذت ببرند ما نباید فقط حرف بزنیم . کارهای خوبی را شروع کرده ایم و امیدوارم که در یک سال باقی مانده تمامی آرزوهای پدران و گذشتگان ما برآورده شود.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت ضمن درخواست کمک از تمامی دولتمردان ، نمایندگان و خبرنگاران  تصریح کرد: امروز شهر نیازمند  آرامش است و بیایید از هرگونه سوژه پردازی های منفی پرهیز کنیم.

وی با تاکید مجدد بر کمک همگان در رسیدن به اهداف توسعه ای شهر تصریح کرد: تمامی سلولهای بدن و وجدان من مرا مجبور به کار می کند و بنده به عنوان یک فرد باتجربه به نفع مردم گام های بلندی را در توسعه شهر برداشته ام.

او گفت: خبرنگاران می توانند در احقاق حقوق مردم موثرباشند. اما ماده ۱۱ قانون شوراها صراحت دارد افراد حاضر  در جلسات علنی با نظر رئیس شورا  تعیین می گردد.

حاجی پور یادآور شد: حل مشکلات پسماند، ورود دستگاه  زباله سوز ، حل معضل رودخانه ها و…..از اهم پروژه های مد نظر ماست و ما میتوانیم اینها را حل کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه شهر رشت دارای مردمانی با تجربه و فرهیخته است، خاطرنشان کرد: هر جا دیدید که اختلافی در حال وقوع است خبرنگاران می توانند در حل آن گام بردارد.

وی با تاکید بر اینکه شهر منتظر ارائه خدمات بهینه است، گفت: در ارتباط با رودخانه های گام های خوبی برداشته شد بحث تراموا هم به نتایج مطلوبی رسیده، زمین زورخانه رشت در حال آماده شدن و اعتبار آن نیز تامین شده، صد کیلومتر فیبر نوری به عنوان شهر هوشمند در حال اجراست و حدود ۱۲ ما طول خواهد کشید که شهرداری به سیستم الکترونیکی مجهز شود.

رئیس شورای اسلامی با اشاره به استقبال از ایده های نو گفت: من وقت و ساعتی را در هفته به خبرنگاران اختصاص خواهم داد.

وی افزود: توهین افترا و حاشیه سازی برای اعضای شورا و شهردار را به هیچ وجه نمی پذیرم و اجازه ورود به چنین خبرنگاری در صحن شورا نخواهم داد.و به عبارتی با رسانه معاند برخورد خواهم کرد اما ناگفته نماند که انتقاد حق خبرنگاران است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت خاطرنشان کرد: بدون پول کار کردن باید هنر ما باشد ما باید با دادن امکانات به سرمایه گذار فرصت کار کردن را به آنها دهیم. چرا که با بودجه های فعلی شهرداری تنها علاوه بر پرداخت حقوق پرسنل فقط میتوانیم ۲۰ درصد فعالیت عمرانی داشته باشیم.

حاجی پور در خاتمه خاطرنشان کرد: تا پایان دوره یک ساله ده کار بزرگ انجام خواهم داد شش مورد از ده موارد فوق پیشرفت ۹۰ درصد داشته است.