رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح گیلان  محرومیت زدایی باید به صورت عملی و جدی صورت پذیرد
رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح گیلان  محرومیت زدایی باید به صورت عملی و جدی صورت پذیرد

در آستانه دفاع مقدس نشست خبری رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان و رئیس جامعه نویسندگان و پژوهشگران گیلان برگزار شد.

لیلا پاکیزه _ایده آل خبر ،رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان در این نشست با تاکید بر جدی گرفتن فعالیتهای جهادی بیان داشت: در این برهه اززمان شایسته است تا بیش ازپیش در نشر آثار شهدا گام برداشته شود.

دکتر مسعود اسلامی با تاسی از سخنان مقام معظم رهبری تصریح کرد: امروز شهدا نیازی به برپایی مراسم سالگرد ندارد بلکه با باید با الگوبرداری از سیره و روش آنان فرهنگ ایثار و شهادت ترویج یابد.

وی افزود: مجموعه ای از بهداشت و درمان نیروهای مسلح گام هایی چون به نمایش گذاشتن آثار شهدا در زمینه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برداشته اند.

رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان خاطرنشان کرد: امروز مقام معظم رهبری به دنبال نیروهای انقلابی از دست رفته و به فراموشی سپرده است.

مسعود اسلامی با تاکید بر تقریر کتابهایی در زمینه پیشکسوتان عرصه دفاع مقدس تصریح کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در راستای محرومیت زدایی باید به صورت عملی با تمام قدرت در این عرصه ورود کرد و امروز بهداشت و درمان نیروهای مسلح به طور جدی در زمینه محرومیت زدایی با ویزیت رایگان در مناطق محروم برنامه ریزی های مدونی داشته است.

وی با اشاره به فعالیت جهادی سپاه در زمینه ساخت و ساز خاطر نشان کرد: امروزسپاه با ساخت ۱۰۰۰ واحد مسکونی برای محرومین سعی در محرومیت زدایی داشته است.

رئیس شورای عالی بهداشت و درمان نیروهای مسلح استان یادآور شد: آنانی که در عرصه انتخاب ادعای دموکراسی داشتند در شرایط کنونی به دنبال جمع کردن سکه و دلار رفته اند.

مسعود اسلامی از فعالیت و جانفشانی های جوانان شهید مدافع حرم سخن گفت و افزود: حس شوق شهادتی که امروز در سربازان مدافع حرم دیده می شود آن زمان دربین رزمندگان دفاع مقدس دیده می شد.