رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان هنوز چراغ مهربانی در کشور خاموش نشده است/ ۳۰ پروژه در قالب ۱۱۴ کلاس تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.
رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز گیلان هنوز چراغ مهربانی در کشور خاموش نشده است/ ۳۰ پروژه در قالب ۱۱۴ کلاس تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

همزمان با سی ام روز خرداد ماه بیست و یکیمین جشنواره خیرین مدرسه ساز با حضور مصطفی سالاری استاندار گیلان، افشار نماینده سازمان نوسازی کشور در تالار شهرزاد لاهیجان برگزار شد.

لیلا پاکیزه _پایگاه خبری تحلیلی ایده آل خبر_سید ابوالقاسم میرمسعودی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز در این جشنواره بیان داشت: امروز در این گردهمایی از جهاد عظیم خیرین قدردانی می شود.

وی فعالیتهای خیرین را معامله با خدا دانست و گفت: نام خیرین دردفتر الهی ثبت و اقدامات شما در از خودگذشتگی پیشگام و با ساخت مدرسه الگویی جدیدی برای خدمت خالصانه در جهت خیر است.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز با تاکید بر اینکه هنوز چراغ مهربانی خاموش نشده تصریح کرد: هنوز هستند زنان ومردانی که موهبت های خود را همچون باران از آسمان می بارند تا چراغ علم و دانش همواره بدرخشد.

میرمسعودی یادآور شد: کار خیر کردن معامله با خداست و تجلیل از خیرین تقدیر از خداست. خیرین از دنیا رشته و به آخرت پیوسته آید و ما همواره به اعمال خیرخواهانه مشعولید.

وی تصریح کرد: از بدو تشکیل مجمع خیرین مدرسه ساز  ۲۸۹ خیر مدرسه ساز در أمر مدرسه سازی و اهداء زمین با این مجمع مشارکت داشته اند که از این تعداد،۶۲ نفر از بانوان و ۱۹۳ نفر ازاقایان و۳۴ نفر نهادهای حقوقی هستند.

رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز با تاکید بر اجرای ۲۵۶ پروژه در قالب ۱۱۸۹ کلاس با ۱۰۸ میلیارد تومان در قالب مشارکت و هدیه خاطرنشان کرد:
۵۴ پروژه دیگر در قالب ۱۹۸ کلاس درس اجراست همچنین ۳۰ پروژه در قالب ۱۱۴ کلاس آن تا پایان امسال به بهره برداری خواهد رسید.