راه اندازي سامانه نما(سامانه اموال کشف شده) در فضاي مجازي
راه اندازي سامانه نما(سامانه اموال کشف شده) در فضاي مجازي

ایده آل خبر _ رئيس پليس آگاهي استان از راه‌اندازي سامانه اموال کشف شده در فضاي مجازي موسوم به سامانه نما خبر داد. سرهنگ ” رحيم شعباني ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با تمهیدات انجام شده هر فرد ایرانی می‌تواند از طریق سایت police.ir وارد سامانه نما شده و اموال […]

ایده آل خبر _ رئيس پليس آگاهي استان از راه‌اندازي سامانه اموال کشف شده در فضاي مجازي موسوم به سامانه نما خبر داد.
سرهنگ ” رحيم شعباني ” در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: با تمهیدات انجام شده هر فرد ایرانی می‌تواند از طریق سایت police.ir وارد سامانه نما شده و اموال مورد نظر خود را جستجو کند.
اين مقام انتظامي با بیان اینکه هدف این سامانه کشف اموال مسروقه در همه استان‌ها است، بيان داشت: مالباختگان می‌‌توانند پس از شناسایی مال سرقت شده کد رهگیری دریافت کرده و به پلیس آگاهی استان خود مراجعه کنند.
وي به نقش اصحاب رسانه در توسعه احساس نظم و امنیت در جامعه پرداخت و گفت: انعکاس عملکرد پلیس و ایجاد احساس امنیت در جامعه بر عهده رسانه ها بوده که با وجود فضای مجازی و افزایش سرعت انتقال پیام نقش اصحاب رسانه برجسته تر شده است.
رئیس پلیس آگاهی استان گیلان از شهروندانی که اموالشان به سرقت رفته است خواست، با مراجعه به سامانه نما نسبت به شناسائی اموال کشف شده خود اقدام کنند.