راه اندازی مجدد کاشی خزر با مدیریت مجرب و کادر فنی جدید
راه اندازی مجدد کاشی خزر با مدیریت مجرب و کادر فنی جدید

راه اندازی مجدد کاشی خزر با مدیریت مجرب و کادر فنی جدید

ایده آل خبر _به گزارش واحد روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان فرهاد دلق پوش در حاشیه بازدید از شرکت کاشی خزر واقع در شهر صنعتی رشت راه اندازی مجدد کاشی خزر گیلان را نوید داد و گفت: با روی کار آمدن مدیریت و مالکیت جدید باتجربه و بهره مندی از کادر فنی کارآمد و باسابقه فنی اصفهان، یزد و گیلان به زودی این شرکت به چرخه تولید باز می گردد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به تعطیلی۴ ساله کاشی خزر در گذشته، اظهار داشت: بسیاری از دستگاه ها و ماشین آلات بر اثر سوء مدیریت قبلی دچار آسیب و مشکلاتی شده اند که شکر خدا با به کارگیری دانش فنی و پشتکار مهندسین دلسوز این مرز و بوم این سرمایه‌گذاری عظیم مجدداً احیا می شود و پیش بینی می شود که ظرفیت اشتغال حداقل ۴۰۰ نفر نیروی انسانی را فراهم سازد.

دکتر دلق پوش،صنايع کاشی خزر را با ۲۴ سال تجربه در توليد کاشی، يکی از پيشگامان صنعت کاشی در کشور دانست و گفت: در تلاش هستیم به همت مدیرعامل جدید کارخانه با حمایت کامل این سازمان، نسبت به رفع چالش ها و مشکلات عدیده آن اقدام نموده و این سرمایه گداری انجام شده در بخش صنعت را از وضعیت رکود خارج نماییم.

وی به برف سنگين سال ۱۳۸۳ در رشت که باعث تخريب قسمتی از کارخانه شد، بعنوان بخشی از مشکل این واحد صنعتی اشاره کرد و تشریح کرد: بعد از اين واقعه، مديريت شرکت با استفاده از این فرصت اقدام به ساخت يک کارخانه مدرن با تجهيزات پيشرفته تر نمود که در سالن ۲۳ هزار متری احداث شد.

این مسئول در ادامه افزود: پس از ان اختلاف بین شرکاء و سهامداران ، بدهی های معوق بانکی و عدم بازاریابی نادرست، چالش اصلی این واحد بزرگ گردید.
رئیس سازمان صمت گیلان خاطرنشان کرد:صیانت از سرمایه های ملی یک وظیفه همگانی است. قطعا با تیم جدید، کاشی خزر بعنوان یک برند شاخص و پر تجربه در توليد کاشی و سرامیک با مدرنترين تجهيزات توليدی با همکاری و اعتماد بانکهای عامل در استمهال بدهی ها و سایر مسئولین استانی و سعه صدر برخی طلبکاران مجددا رونق خواهد گرفت.