رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است/حفظ شان و ماهیت دانشگاه آزاد اسلامی امری بسیار مهم است
رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است/حفظ شان و ماهیت دانشگاه آزاد اسلامی امری بسیار مهم است

  رشت – اایده آل خبر – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی کشور راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است. به گزارش ایده آل خبر – محمدمهدی فداکار در سی و چهارمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان که با حضور رؤسای واحدهای این دانشگاه […]

 

رشت – اایده آل خبر – معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی تأکید کرد: رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی کشور راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است.

به گزارش ایده آل خبر – محمدمهدی فداکار در سی و چهارمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان که با حضور رؤسای واحدهای این دانشگاه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت برگزار شد با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: «در جمهوری اسلامی، هرجا که قرار گرفته‌اید، همان‌جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه‌ کارها به شما متوجه است»، اظهار کرد که رفع مشکلات اقتصادی و تولیدی کشور راهبرد اصلی دانشگاه آزاد اسلامی است.

معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه همه ما یک معلم هستیم و معلمی، شغل انبیا و بسیار ارزشمند است، افزود: معلمی در همه دنیا دارای ارزش است،  شأن، مقام و منزلت یک معلم باید حفظ شود.

فداکار با تأکید بر اینکه دانشجویان امانت‌هایی در دست ما هستند و باید رفتار درستی با دانشجویان داشته و مراقب آنان باشیم، گفت: دانشجویان مانند فرزندان ما هستند و باید به آنها کمک کنیم و برای ایشان وقت بگذاریم.

محمد دوستار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان نیز در این نشست با توجه به اهانت اخیر یک نشریه فرانسوی به حضرت رسول اعظم صلی الله علیه و آله و سلم که بار دیگر عناد و کینه‌ شرارت‌بار دستگاه‌های سیاسی و فرهنگی دنیای غرب با اسلام را آشکار ساخت، اظهار کرد:  بی‌تردید انگیزه دولت‌های استکباری از این حرکت سخیف، منحرف‌کردن ذهن ملت‌ها و دولت‌های اسلامی از نقشه‌های شومی است که استکبار جهانی با بازیگری برخی از شیوخ و حاکمان دست نشانده برای این منطقه در سر دارند.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در راستای مباحث ارتقای علمی و گسترش فضای انقلابی باید بیش از گذشته فعال باشد، بیان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی باید به‌عنوان یک دانشگاه انقلابی و اسلامی به اهداف مهم خود ادامه دهد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با بیان اینکه حفظ شأن، کیان و ماهیت دانشگاه آزاد اسلامی امری بسیار مهم است، خاطرنشان کرد: برای حفظ کیان دانشگاه، تغییرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در حال انجام است.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان تأکید کرد: باید با یک برنامه‌ریزی منسجم، یکپارچه و ساختار متناسب به سمت تحقق آرمان‌های دانشگاه آزاد اسلامی حرکت کرد.