روند بازرسی از اصناف تشدید می شود
روند بازرسی از اصناف تشدید می شود

رشت_ایده آل خبر _رئیس ستاد کرونا شهرستان رشت با اشاره به رصد اصناف در محدودیت‌های جدید کرونایی گفت: روند بازرسی‌ها با توجه به محدودیت‌های جدید و وضعیت نامساعد کرونایی تشدید می‌شود.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح‌اللهی در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به شیوع گسترده موج پنجم کرونا، اظهار کرد: با توجه به اعمال محدودیت‌های کرونایی از شب گذشته بازرسان ستاد کرونای شهرستان رشت از اصناف بازدید به عمل آوردند.

فرماندار شهرستان رشت افزود: شامگاه گذشته از رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری مرکز استان بازدید به عمل آمد که تعدادی پلمب و تعدادی نیز تذکر کتبی دریافت کردند. با توجه به اینکه رستوران‌ها و سالن‌های غذاخوری می‌توانند در صورت ازدحام محل انتشار ویروس کرونا باشند لذا باید در این ایام خدمات خود را به صورت بیرون‌بر ارائه دهند.

رئیس ستاد کرونای شهرستان رشت ادامه داد: تیم بازرسی متشکل از بازرسان فرمانداری، نماینده دادستانی، اداره اماکن، شبکه بهداشت، اصناف و نیروی انتظامی شهرستان رشت بر نحوه اجرای محدودیت‌های کرونایی در مرکز استان نظارت می‌کنند که روند بازرسی‌ها با توجه به محدودیت‌های جدید و وضعیت نامساعد کرونایی تشدید می‌شود.

فتح‌اللهی بیان کرد: از صبح امروز مجدد بازرسی‌ها از اصناف در سطح شهرستان ادامه دارد که گزارش‌ها به فرمانداری ارسال و همزمان با متخلفین هم برخورد قانونی می‌شود.

وی ضمن قدردانی از همکاری اصناف در کنترل شیوع بیماری کرونا، تصریح کرد: همه باید برای ریشه‌کنی این بیماری با ستاد مقابله با کرونا همکاری کرده و محدودیت‌ها را اجرا کنند.