سردار عبدالله پور : پیشرفت یک جانبه علم بدون اخلاق از جایگاه چندان مناسبی برخوردار نیست.
سردار عبدالله پور : پیشرفت یک جانبه علم بدون اخلاق از جایگاه چندان مناسبی برخوردار نیست.

سردار عبدالله پور : پیشرفت یک جانبه علم بدون اخلاق از جایگاه چندان مناسبی برخوردار نیست.

عصر امروز سردار عبدالله پور در نشست بزرگداشت روز خبرنگار در اشاره به آغاز چله دوم انقلاب بیان داشت: شایسته است تا همه سازمانها و گروهها نگاهی عمیق به عبور مردم ایران از چله اول داشته باشند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر وجود بصیرت در ملت ایران خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب تاکید زیادی به بیانیه گام دوم انقلاب دارند چرا که انقلابی که بدون هیچگونه مدلی فراز و نشیب هامعنویت و اخلاق بایستی در زندگی ما ساری و جاری گردد.

وی با اشاره به وجود آمارهای متعدد جنایت در کشورهای پیشرفته گفت: پیشرفت یک جانبه علم بدون اخلاق از جایگاه چندان مناسبی برخوردار نیست.

سردار عبدالله پور در اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری تبیین عدالت یادآور شد: مسئله استقلال و آزادی کشور بسیار مهم است و در تمامی عرصه ها ملت ایران روی پای خود ایستادند و ازهیچ کس کمک نگرفتند.

فرمانده سپاه قدس گیلان از شجاعت ملت ایران در برابر قدرت پوشالی آمریکا اشاره داشت و افزود: استقلال و آزادی ایران در همه عرصه ها بیانگر این شجاعت است.

او در ادامه  بر نظر رهبر معظم انقلاب در تغییر سبک زندگی در مسیر اسلام تاکید داشت: مراقبت از نیروهای بسیج و سپاه در راستای ارتقا معنویت، ارتقا  امنیت و حوزه دفاعی کشور، اشغال فضای مجازی با برنامه ریزی های مدون در راستای نبرد سایبری با دشمن و تاسیس گردانهای سایبری در هر شهر با هدف محدود کردن دشمن در فضای مجازی و…..از اهم برنامه های سپاه پاسداران است.

وی در خصوص محرومیت زدایی در استان تصریح کرد: با توجه به مشکلات حاضر در حوزه اقتصادی  که بیشترین دلیل آن برنامه ریزی های سپاه در راستای گام دوم هزار واحد مسکن محرومین می باشد، و علاوه بر آن سپاه گیلان ساخت ۵۰۰ واحد را در منطقه گمیشان در استان گلستان تقبل کردند