سپاه و بسیج آماده همکاری با مدافعان سلامت در اجرای سند ملی واکسیناسیون است
سپاه و بسیج آماده همکاری با مدافعان سلامت در اجرای سند ملی واکسیناسیون است

رشت - ایده آل خبر - فرمانده سپاه قدس گیلان بر ضرورت مشارکت همه‌جانبه در مدیریت بیماری کرونا تأکید کرد و گفت: سپاه و بسیج آماده همکاری با مدافعان سلامت در اجرای سند ملی واکسیناسیون است.

به گزارش ایده آل خبر ، سردار محمد عبدالله پور صبح امروز در جلسه قرارگاه امام رضا(ع) سپاه استان، در دیدار با رئیس و معاونین دانشگاه علوم پزشکی گیلان در مقر شهدای گمنام سپاه قدس استان با اشاره به تداوم همکاری سپاه و بسیج با مدافعان سلامت، اظهار کرد: سپاه با تمام مقدورات و امکانات در کنار مردم است.
وی با بیان اینکه سپاه و بسیج همیشه کمک‌کار دولت و مردم بوده، افزود: هر جا که نظام و مردم دچار مشکل شده، سپاه در کنار دولت قرارگرفته و تاکنون از هیچ کوششی فروگذار نبوده است.
فرمانده سپاه قدس گیلان از عزم و جدیت سپاه در راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون خبر داد و گفت: هیچ مشکلی در تأمین و راه‌اندازی مراکز واکسیناسیون نداریم و آماده همکاری در تمامی فرایند اجرای سند ملی واکسیناسیون هستیم.
سردار عبدالله پور از تأکید بر اینکه سپاه و بسیج آماده هرگونه کمک به مدافعان سلامت است، افزود: سپاه علاوه بر کمک در بخش‌های بهداشتی و درمانی، آماده تزریق روزانه یک‌صد هزار دوز واکسن در مراکز بهداشتی با همکاری کادر بهداشتی در صورت تامین است.
وی با اشاره به خستگی مفرط کادر بهداشت و درمان در طول دوران بحران کرونا، تصریح کرد: در طول بحران کرونا بسیاری از ظرفیت‌ها در کنار کادر بهداشت و درمان به خدمت مردم درآمده‌اند و لازم است همه در کنترل و ریشه‌کن کردن بیماری کرونا، پایش کار باشند.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اذعان به اینکه شرایط کنونی شیوع کرونا قابل‌تحمل نیست، افزود: مصمم بر تقویت طرح شهید سلیمانی در کنار طرح مواسات و همدلی هستیم.