سیاووش آقاجانی/  تحقق اهداف گام دوم انقلاب از مهم برنامه های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شمار می رود
سیاووش آقاجانی/  تحقق اهداف گام دوم انقلاب از مهم برنامه های شورای ائتلاف نیروهای انقلاب به شمار می رود

عصر امروز نشست خبری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان برگزار شد.

لیلا پاکیزه _سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان در این نشست در تبیین ضرورت شکل گیری شورای فوق بیان داشت: در عرصه انتخابات امسال با توجه به قرار گرفتن در گام دوم انقلاب که همان ترسیم چشم انداز مقام معظم رهبری است ، تلاش ما این است که انتخابات روبرو یک گام در تحقق اهداف گام دوم انقلاب باشد.

سیاووش آقاجانی تصریح کرد: با توجه به اینکه شرایط کنونی شرایط بیم ها و امیدهاست و با توجه به اینکه امید به نقطه واقعی و دور شدن از نقاط امید غیرواقعی اهداف ماست برگرداندن این امید واقعی به جامعه حق مردم است و در صورت آشتی با مبانی واقعی نظام امید واقعی محقق گردد.

وی دولت نهم را بهترین دولت انقلاب اسلامی خواند و اذعان داشت: اگر آدم ناکارآمدی در معرض نقد ما قرار گرفت باید انتقاد را پذیرفت باید از نگاه بزرگنمایی و نگاه حزبی دور شد و اگر مردم مسئولانه و براساس شاخص ها رای دهند پس از انتخاب افراد میتوان از فرد انتخاب شده مطالبه گری داشت.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان تصریح کرد: قوه قضائیه خیلی امیدها را محقق گردد و با مدیریت شجاع انقلابی می توان امید بخش عمل کرد لذا با داشتن یک مجلس انقلابی و شجاع و توانمند می توان بسیاری از فتنه هایی که با اعتراض شروع شده و به آشوب کشیده شده دیگر اتفاق نیفتد.

وی افزود: مجلس انقلابی اگر شکل گیرد در کنار قوه قضائیه انقلابی در دوسال آینده به شرایطی خواهیم رسید که آنچه شایسته است برای مردم خدمت کنیم.

او گفت: شایسته است تا در این دوره مجلسی روی کار آید که دغدغه مردم را داشته باشد و مردم بتوانند مجلس را رصد کنند.

سیاووش آقاجانی اذعان داشت: برای شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گزینه هایی مهم است که توانمند باشند این شورا به دنبال آن است تا با کمک رسانه ها به انتخاب اصلح دست یابند و بتوانیم نقشی در رفع مشکلات داشته باشیم.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان تاکید کرد: عمده مردم از وضعیت دولت راضی نیستند و برای این شورا مهم است که به پشتوانه مجلس آینده دولتی شکل گیرد تا ناامیدی را از مردم دور کنند.

وی افزود: در این سالها مصرف گرایی و اشرافی گرایی ترویج و بی توجه ای به محرومان و کم توجه ای به اقشار مردم مشاهده می شود و عدم حمایت از تولید در اقتصاد و… از دیگر برنامه های این دولت یازدهم و دوازدهم بوده است.

آقاجانی یادآور شد: شورای ائتلاف انقلاب اسلامی با استفاده از ظرفیت های گذشته و با درنظر گرفتن نیازهای جدید در همه کشور در حال فعالیت است تا با تمرکز نیروهای انقلابی با انتخاب افراد اصلح در مسیر توسعه و تحقق گام دوم انقلاب قدم بردارند.

سخنگوی شورای ائتلاف استان گفت: این شورا زیرنظر شورای ائتلاف کشور در قالب مکانیزمی که بعدها ابلاغ خواهد شد تا در استانها و شهرستانها فرد اصلح شناخته حمایت شوند.

وی افزود: هر شهرستانی یک شورای ائتلاف خواهند داشت و برای هر کرسی ۳ الی ۵ نفر نامزدبرای کرسی انتخابات معرفی خواهد شد .اعضای شورای گیلان ۲۰ نفر هستند که ۵۰ درصد آنان متشکل از جوانان و بانوان است.

آقاجانی سران شورای ائتلاف کشور را حداد عادل ، قالیباف، بذرپاش ذاکانی اعلام کرد: دیگر سران این شورا اعضایی از ائتلاف معطلفه جبهه پایداری توسعه عدالت یاران انقلاب اسلامی هیات های مذهبی هستند.