شرکت برق منطقه ای گیلان به عنوان دستگاه برگزیده انتخدب شد
شرکت برق منطقه ای گیلان به عنوان دستگاه برگزیده انتخدب شد

رشت - ایده آل خبر - شرکت برق منطقه ای گیلان برای دومین سال متوالی دستگاه برگزیده در ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه های اجرایی شد.

به گزارش ایده آل خبر – آیین تجلیل از دستگاه های اجرایی برتر استان گیلان در ارزیابی عملکرد سال ۱۳۹۹ (جشنواره شهید رجایی) در روز پنجشنبه ۱۱ شهریور سال جاری در سالن غدیر استانداری گیلان برگزار شد.

در این جشنواره استانی، شرکت برق منطقه ای گیلان در ارزیابی عملکرد سال ۹۹ دستگاه‌های اجرایی استان گیلان، در میان ۵۳ دستگاه اجرایی، در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد، برای دومین سال پیاپی از جمله دستگاه های اجرایی برگزیده استان گیلان معرفی شد.

در این آیین، ارسلان زارع استاندار گیلان و رییس ستاد استانی جشنواره شهید رجایی با اهدا تندیس جشنواره و لوح تقدیر به بهمن داراب زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان، از اقدامات و عملکرد این شرکت قدردانی کرد.

گفتنی است که ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی کشور هر ساله بر اساس قانون مدیریت خدمات کشوری و آیین‌نامه و دستورالعمل‌های تدوین شده در دو بعد عمومی و اختصاصی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور انجام و از دستگاه‌های برگزیده توسط استاندار تقدیر می‌شود.