شناسایی ۵۷ فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرستان رشت
شناسایی ۵۷ فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرستان رشت

رشت_ ایده آل خبر _ مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت گفت:57 فقره انشعاب غیرمجاز آب، طی ماه گذشته در شهرستان رشت شناسایی شد.

به گزارش ایده آل خبر ، به نقل از دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان، مدیر امور آبفای رشت از شناسایی ۵۷ فقره انشعاب غیر مجاز آب در اردیبهشت ماه سال جاری خبر داد.

محمود امیری مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان رشت با اعلام این خبر گفت: به جهت حفظ حقوق مشترکین تحت پوشش آب و فاضلاب، شناسایی استفاده کنندگان از آب شرب به صورت غیرمجاز، به طور جدی و مستمر در حال انجام است که در این راستا ۵۷ فقره انشعاب غیر مجاز در اردیبهشت ماه سال جاری شناسایی و طبق آیین نامه عملیاتی و شرایط عمومی تعرفه های شرکت آب و فاضلاب، نسبت به جمع آوری آنها اقدام شد.

امیری تصریح کرد: انشعابات غیر مجاز به عنوان مهمترین عامل هدر رفت آب و باعث تضییع حقوق مشترکین است و استفاده کنندگان از آن، مشمول جریمه شده و به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

وی در پایان از مشترکین محترم خواست در صورت مشاهده هر گونه استفاده غیر مجاز از آب شرب با سامانه ارتباطات مردمی شرکت آب و فاضلاب گیلان به شماره ۱۲۲ تماس حاصل نمایند، تا در کوتاهترین زمان ممکن، نسبت به بررسی آن اقدام شود.