شهردار انزلی از پرداخت چندین مرحله اضافه کاری به کارکنان شهرداری خبر داد.
شهردار انزلی از پرداخت چندین مرحله اضافه کاری به کارکنان شهرداری خبر داد.

ایده آل خبر _ به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی، شهردار انزلی با بیان اینکه تا به امروز تمام حقوق‌های کارکنان شهرداری پرداخت شده است افزود: حتی در برخی از ماه ها حقوق و مزایا پرسنل زودتر از موعد پرداخت شده و ما از نظر پرداخت حقوق هیچ معوقه ای نداریم. […]

ایده آل خبر _ به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری بندرانزلی، شهردار انزلی با بیان اینکه تا به امروز تمام حقوق‌های کارکنان شهرداری پرداخت شده است افزود: حتی در برخی از ماه ها حقوق و مزایا پرسنل زودتر از موعد پرداخت شده و ما از نظر پرداخت حقوق هیچ معوقه ای نداریم.
دکتر پورقربان افزود: اکثر شهرداری‌های کشور بدلیل کمبود درآمد، در پرداخت حقوق کارکنان و کارگران با مشکل مواجه هستند اما ما امروز توانستیم چندین مرحله اضافه کار باقی مانده پرسنل رسمی و شرکتی را پرداخت نماییم.
وی با بیان اینکه توانستیم معوقات بازنشستگان را نیز پرداخت کنیم تصریح نمود: شرایط سخت اقتصادی فعلی قطعا بر افزایش هزینه ها و کسب درآمد شهرداری ها تاثیر گذاشته است و امسال یکی از سخت ترین سال ها از لحاظ تامین منابع مالی برای شهرداری های کل کشورمی باشد این در حالی است که ما توانسته ایم در کنارانجام پروژه های عمرانی، حقوق پرسنل را بروز کنیم.
دکتر پورقربان افزود: در کنار انجام پروژه های عمرانی و توسعه ای، برای شادی و نشاط شهروندان هم برنامه ها و جشنواره های مفصلی را آماده نموده ایم تا با ایجاد شور و نشاط اجتماعی، رضایت حداکثری شهروندان را جلب نماییم.
شهردار انزلی خاطر نشان کرد: کارکنان شهرداری از زحمت کش ترین و شریف ترین قشرهای جامعه هستند که در ۲۴ ساعت روز در حال خدمات رسانی به شهروندان هستند.
وی با بیان اینکه برای کلیه پرسنل شهرداری لباس فرم تهیه نموده ایم که برازنده پرسنل شهرداری باشد افزود: تسهیلات ویژه ای جهت افزایش رفاه حال کلیه پرسنل در نظر گرفته شده تا بتوانیم از زحمات پرسنل شریف شهرداری قدردانی بعمل آید