شهردار رشت ۲۶ فروردین انتخاب می شود
شهردار رشت ۲۶ فروردین انتخاب می شود

ایده آل خبر به گزارش روابط عمومی شورای شهر رشت،سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت دوشنبه هفته آینده مصادف با ۲۶ فروردین ماه در جلسه علنی شورا از بین گزینه های تصدی این جایگاه انتخاب می شود. فاطمه شیرزاد با تبریک میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار با اشاره به زمان انتخاب […]

ایده آل خبر به گزارش روابط عمومی شورای شهر رشت،سخنگوی شورای اسلامی شهر رشت گفت: شهردار رشت دوشنبه هفته آینده مصادف با ۲۶ فروردین ماه در جلسه علنی شورا از بین گزینه های تصدی این جایگاه انتخاب می شود.
فاطمه شیرزاد با تبریک میلاد با سعادت امام حسین(ع) و روز پاسدار با اشاره به زمان انتخاب شهردار رشت افزود: گزینه های کاندید تصدی جایگاه شهردار رشت تا پایان ساعت اداری روز پنج شنبه هفته جاری برنامه های خود را به دبیرخانه شورا ارسال می کنند و اعضای شورا پس از بررسی برنامه های آنان در روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه نسبت به انتخاب شهردار آینده رشت اقدام می کنند.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورا تمام تلاش خود را برای انتخاب شهرداری اصلح و جامع الشرایط به کار گرفته اند بیان کرد: اعضای شورای رشت پیش از این در سه مرحله نسبت به انتخاب شهردار اقدام کرده اما متاسفانه تا کنون این مهم به نتیجه نرسید و امیدواریم دوشنبه هفته آینده با رای قاطع اعضای شورا این وظیفه به انجام رسیده و پس از مدتها رضایت شهروندان در این باره جلب شود.