شهردار سنگر / پروژه کنار گذر شهر سنگر بزرگترین پروژه تاریخ شهر سنگر است
شهردار سنگر / پروژه کنار گذر شهر سنگر بزرگترین پروژه تاریخ شهر سنگر است

صبح امروز در ششمین روز از هفته دولت عملیات ساخت بازار مرکزی سنگر با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری شهرداری سنگر با حضور میر شمس مومن زاده فرماندار شهر و مسئولین شهرستانی رشت و سنگر آغاز شد.

لیلا پاکیزه_ایده آل خبر_صبح امروز در ششمین روز از هفته دولت عملیات ساخت بازار مرکزی سنگر با سرمایه گذاری بخش خصوصی و همکاری شهرداری سنگر با حضور میر شمس مومنی زاده فرماندار شهر و مسئولین شهرستانی رشت و سنگر آغاز شد.

در ابتدای این مراسم بخشدار سنگر با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بیان داشت: با همدلی ، همراهی و همکاری مسئولین بخش سنگر به عنوان بزرگترین بخش استان شاهد رشد و پیشرفت چشمگیری می باشیم.

یوسفی با تاکید بر افتتاح پروژه های ۲۰ میلیارد تومانی برای ساماندهی بازار بخش سنگر خاطرنشان کرد: شبیه این بازار باید دو سه بازار دیگر تا سال آینده با کمک بخش خصوصی طراحی و راه اندازی شود تا از تجمع مردم و گردشگران در مرکز شهر جلوگیری شود.

وی افزود: در بخش سنگر ۲۵ پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان به افتتاح و بهره برداری می رسد.

بخشدار سنگر تصریح کرد: پروژه های توزیع برق آب شرب و آسفالت کنار گذر و بازار مرکزی و…. از اهم پروژه های قابل افتتاح در این هفته خواهد بود.

یوسفی با اشاره به ضرورت توجه بیشتر به بخش سنگر در راستای رفع محرومیت های موجود خاطرنشان کرد: جا دارد تا از تمامی مسئولین که با نگاه جهادی در حال خدمات رسان هستند قدردانی شود

وی تاکید داشت: هفته دولت سال آینده شاهد افتتاح این پروژه عظیم خواهیم بود.

مجید زاد حسینی نیز با قدردانی از همراهی تلاش فرماندار، بخشدار در افتتاح پروژه های هفته دولت اذعان داشت: پروژه کنار گذر به عنوان بزرگترین پروژه تاریخ سنگر که امروز شاهد افتتاح آن بوده ایم
یک پروژه صد میلیارد ریال که ۵۲ میلیون ریال از منابع استانی و مابقی ازمنابع داخلی تامین شده است.

شهردار سنگر با گرامیداشت هفته دولت تصریح کرد: با وجود تمام تحریم و بن بست های موجود اگر همت ها و پشتوانه مسئولین توانستیم این پروژه را به اتمام برسانیم.

وی در خصوص بازارچه مرکزی سنگر افزود: یکی از بحث ها و دغدغه های روز وجود بازار محلی در بخش مرکزی شهر است و دور روز در هفته بیش از ۶۰۰ نفر بازار مج وارد سنگر می شوند و در این بازار اقدام به عرضه محصولات محلی می کنند.

وی افزود: در فاز سوم کنار گذر نیاز مند اخذ مصوب هستیم، در بحث آزاد سازی اعلام آمادگی ها انجام شده واما متاسفانه شهرداری سنگر با گذشت ۶ ماه ازسال هنوز مجوز برداشت شن را اخذ نکرده است.

مجید زاد حسینی خاطرنشان کرد: با توجه به جمعیت شهر سنگر و برابری بودجه این بخش با بخش های دیگر شهرستان رشت نیازمند توجه ویژه به بخش سنگر از سوی مسئولین می باشیم

حجت الاسلام والمسلمین تجدد بااشاره به تاکید نظام برتوجه بر مستضعفان بیان داشت: بر دیروز ۳۴ بنا در کل بخش سنگر  ساخته شد

امام جمعه سنگر با تاکید بر ضرورت حل دوشنبه بازار سنگر یادآور شد: این پروژه هم رفاه نسبی و هم امنیت را برای مردم به ارمغان خواهد آورد.