صدا و سیمای مرکز گیلان می تواند حامی بزرگی برای واحدهای صنعتی در ایجاد بازار داخلی و رونق بخشی به آن باشد
صدا و سیمای مرکز گیلان می تواند حامی بزرگی برای واحدهای صنعتی در ایجاد بازار داخلی و رونق بخشی به آن باشد

رشت - ایده آل خبر - مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی ، فریبرز سعیدی کیا مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان به مناسبت هفته حمایت از صنایع کوچک و ارج نهادند به مقام شامخ خبرنگاران ، طی دیداری با مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات این خادمان بی منت قلم و اندیشه به بیان اهمیت و جایگاه تبلیغات و خبر رسانی پرداخت و گفت : با توجه به توسعه روز افزون تجارت ، تبلیغات به عنوان یکی از اساسی ترین ابزارهای آن اهمیت بسیار یافته است . هرچند تبلیغات موضوعی تازه نیست اهمیت آن به جایی رسیده است که تصور تجارت جدای از تبلیغات با شیوه مدرن غیر ممکن است .

وی در ادامه بیان داشت : امروز ما در جهانی زندگی میکنیم که رسانه های همگانی ، روزنامه ها ، مجلات ، سینما و تلویزیون نقش کلیدی و مهمی را دارند .

سعیدی کیا در ادامه افزود : رسانه ها به خصوص رادیو و تلویزیون نقش تسریع کننده ای را دارند و در همین راستا ، صدا و سیمای مرکز گیلان میتواند حامی بزرگی برای واحد های صنعتی در ایجاد بازار داخلی و رونق بخشی به آن باشد .

رئیس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی استان گیلان گفت : رسانه ها در شرایط کنونی یکی از مهمترین دستاوردهای پیشرفت بشری و یکی از با ارزشترین وسایل آگاهی رسانی همگانی هستند که پیوسته و با سرعت بالایی به دلیل جایگاه و اهمیت کلیدی و مطابق نیازمندی متقاضیان در حال گسترش و فراگیری اند .

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان در پایان بیان داشت : ضمن تشکر از مدیر کل و کار کنان صدا و سیمای مرکز گیلان امیدوارم شرایط به شکلی پیش برود که شاهد مصرف روز افزون کالای ایرانی و گیلانی باشیم آنهم در جهت ایجاد اشتغال برای جوانان و رفع دغدغه های صنعتگران به ویژه در استان .

لازم به ذکر میباشد در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدیر و شاخه گل از زحمات خبرنگاران صدا و سیما تقدیر به عمل آمد