صدور پایان کار ساختمان درمانگاه هموفیلی رشت / همراهی اعضای شورای رشت در تامین تجهیزات درمانگاه هموفیلی رشت
صدور پایان کار ساختمان درمانگاه هموفیلی رشت / همراهی اعضای شورای رشت در تامین تجهیزات درمانگاه هموفیلی رشت

رشت - ایده آل خبر - رئیس شورای اسلامي شهر رشت طی بازدید از ساختمان درمانگاه هموفیلی رشت گفت : شهرداری منطقه نسبت به صدور پایان کار ساختمان درمانگاه هموفیلی رشت هر چه سریعتر اقدام کند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای رشت ، محمد حسین واثق کارگرنیا طی بازدیدی از درمانگاه هموفیلی رشت بهمراه سید شمس شفیعی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورا و مسعود عباس نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت با ابراز خرسندی از اتمام این پروژه پس از سال‌ها انتظار اظهار کرد: راه اندازی این ساختمان و بهره برداری از آن نیاز واقعی و یکی از دغدغه های بیماران هموفیلی و خانواده های آنان است.

وی با بیان اینکه شورای ششم رشت نسبت به رفع مشکلات درمانگاه هموفیلی نگاه ویژه ای دارد افزود: یقینا با راه اندازی این درمانگاه ، دیگر نیازی به اعزام بیماران هموفیلی برای درمان به خارج از استان وجود ندارد و انتظار داریم شهردار منطقه هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات این درمانگاه از جمله صدور پایان کار و … اهتمام ویژه ای داشته باشد.

مشارکت در احداث درمانگاه های عام المنفعه
سید شمس شفیعی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت نیز در این بازدید با اشاره به اینکه راه اندازی این ساختمان باقیات و صالحات است اظهار کرد: باید با مشارکت در احداث چنین درمانگاه های عام المنفعه ای ، هزینه های مردم در خصوص درمان را کاهش دهیم.

همراهی مسئولین برای کاهش دغدغه های بیماران خاص

مسعود عباس نژاد رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای رشت نیز در این بازدید با اشاره به اینکه بیماران هموفیلی نیازمند همراهی مسئولین برای کاهش دغدغه هایشان هستند اظهار کرد: یقینا هزینه های درمان بیماران خاص با احداث چنین مراکزی کاهش پیدا می کند و شورای رشت به این مهم توجه ویژه ای دارد.

سکینه جهان طلب قائم مقام مدیر عامل هموفیلی ایران در گیلان نیز با قدر دانی از حمایت های رئیس و اعضای شورای ششم رشت در روند تسریع بخشیدن به بهره برداری از این درمانگاه تخصصی اظهار کرد: برای تامین تجهیزات این درمانگاه نیز نیازمند همراهی اعضای شورا و دیگر مسئولین هستیم و امیدواریم با این اقدام ، شاهد رفع بخشی از دغدغه های بیماران هموفیلی رشت و گیلان باشیم .