صدور ۱۲۴ پروانه بهره برداری جدید صنعتی در گیلان
صدور ۱۲۴ پروانه بهره برداری جدید صنعتی در گیلان

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛ سعید اخلاقی سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صمت گیلان در جلسه پایش وضعیت صدور پروانه های های صنعتی گفت؛ در طی هشت ماه سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۴ پروانه بهره برداری صنعتی جدید صادر شده است. سعید اخلاقی با […]

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان؛ سعید اخلاقی سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صمت گیلان در جلسه پایش وضعیت صدور پروانه های های صنعتی گفت؛ در طی هشت ماه سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۲۴ پروانه بهره برداری صنعتی جدید صادر شده است.

سعید اخلاقی با بیان اینکه علیرغم فشار اقتصادی و تحریم های ظالمانه و همچنین بحران ویروس کرونا در کشور، استقبال مناسبی برای سرمایه‌گذاری صنعتی و ایجاد واحدهای صنعتی جدید در گیلان صورت گرفته است عنوان کرد: در ۸ ماهه امسال بیش از ۸ هزار و ۳۹۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی در گیلان انجام شده است.

وی همچنین عنوان نمود: با راه اندازی و شروع بکار این واحدهای صنعتی جدید، برای بیش از ۲ هزار ۷۰ نفر فرصت اشتغالزایی فراهم شده است.

مهندس اخلاقی به تعداد جواز های صنعتی صادر شده طی ۸ ماهه امسال اشاره و بیان داشت: میزان ثبت جوازهای صنعتی جدید طی زمان مذکور ۱۱۶ فقره بوده که میزان سرمایه گذاری این واحدها بالغ بر ۲ هزار و ۴۶۰ میلیارد تومان می باشد.