طی سال جاری ۲۴۰۰ سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت اهداء شد
طی سال جاری ۲۴۰۰ سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت اهداء شد

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد گیلان، عباس اهرابی در این مراسم که با حضور تعدادی از نوعروسان و نودامادان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد، ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت، گفت: امروز به برکت امام(ره) و خون شهدای گلگون کفن در محیطی امن و پر از […]به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد گیلان، عباس اهرابی در این مراسم که با حضور تعدادی از نوعروسان و نودامادان تحت حمایت کمیته امداد برگزار شد، ضمن تبریک میلاد منجی عالم بشریت، گفت: امروز به برکت امام(ره) و خون شهدای گلگون کفن در محیطی امن و پر از نشاط، توفیق پیدا کرده ایم که مقدمات تشکیل زندگی مشترک جمعی از جوانان این مرز و بوم را فراهم آوریم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، با اشاره به اینکه طی سال جاری ۲۴۰۰ سری جهیزیه و کمک هزینه ازدواج به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان اهداء شده است، گفت: همزمان با سراسر کشور، طی مراسم امروز ۳۹۲ سری جهیزیه به نوعروسان و ۳۸۴ کمک هزینه ازدواج به نودامادان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان اهداء می گردد.
وی، در ادامه خطاب به زوج های حاضر در مراسم، گفت: زندگی مشترک بر پایه تفاهم استوار است و اگر این اصل در زندگی برقرار گردد، زوجین از تمام کمی ها و کاستی ها چشم پوشی نموده و با شادی در کنار یکدیگر زندگی می کنند.
اهرابی، احترام به والدین و خانواده یکدیگر را اصل و مبنایی مهم برای زوج عنوان و اضافه کرد: والدین و خانواده یکدیگر را مثل خانواده خود دانسته و عزّت و احترام شان را حفظ کنید.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان، با تاکید بر اینکه در لحظه زندگی کنید و قدر لحظات زندگی مشترک را بدانید، تصریح کرد: گذشته را به عنوان یک خاطره برای ترسیم صحیح تر آینده در ذهن خود بسپارید و برای آینده تفکر کنید و برنامه ریزی داشته باشید.
وی، مرد و زن را مکمل یکدیگر دانست و گفت: در کنار هر مرد موفقی، بدون شک یک همسر خوب وجود دارد.
اهرابی، در پایان خاطرنشان کرد: پیگیر وضعیت اشتغال شما نودامادان خواهیم بود و امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی را برای متقاضیان فراهم می کنیم.