عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهداست
عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهداست

رشت - ایده آل خبر - مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان با توجه به قرار گرفتن در هفته حمایت از صنایع کوچک با حضور در گلزار شهدا ضمن قرائت فاتحه و نثار گل به مقام شامخ شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ادای احترام کرد .

به گزارش ایده ال خبر به نقل از روابط عمومی شرکت شهزکهای صنعتی گیلان – مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت : شهدا از بهترین‌های خود که همانا جان عزیزشان و خانواده هایشان است، گذشتند تا ما آسوده بمانیم و امروز امنیت و استقلال میهن اسلامی، مرهون ایثارگری شهدای عزیز و صبر و استقامت خانواده گرانقدر شهداست.

فریبرز سعیدی کیا ضمن گرامیداشت هفته حمایت از صنایع کوچک افزود : شهدا در دوران دفاع مقدس همچون ستارگانی درخشیدند و مسیری که خداوند متعال برای رسیدن به جایگاه قرب خود مشخص ساخته بود به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان پیمودند و راه را برای دیگران مشخص کردند.

وی اضافه کرد: بالاترین ارزشی که در نظام ما وجود دارد، تکریم و ارج نهادن به مقام ایثارگری و شهادت است و عزت و اقتدار امروز جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و دعای خیر و حمایت پدران و مادران شهدا است.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک‌های صنعتی استان گیلان گفت :بنده و تمام همکارانم آماده ایم تا نهال سرخ احراری را که شهدای سرافراز نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با خون خود آبیاری نموده اند را به سر منزل مقصود برسانیم و وظیفه خود را در قبال این عزیزان انجام دهیم .