عضو هیئت مدیره گروه تولیدی و کشاورزی درخشان  کیفیت و تعهد مهم ترین اصل تولید برای گروه تولیدی کشاورزی درخشان است
عضو هیئت مدیره گروه تولیدی و کشاورزی درخشان  کیفیت و تعهد مهم ترین اصل تولید برای گروه تولیدی کشاورزی درخشان است

عضو هیئت مدیره گروه تولیدی و کشاورزی درخشان کیفیت و تعهد مهم ترین اصل تولید برای گروه تولیدی کشاورزی درخشان است

ایده آل خبر _گروه تولیدی کشاورزی درخشان با پایه گذاری روح الله قطبی تبار دارای سابقه ای بیش از ۵۰ سال در زمینه تولید جوجه یک روزگوشتی، مرغ، تخم مرغ و فرآورده های مرغی و غذای آماده  با  ۱۴ واحد تولیدی در استان های گیلان و اصفهان در حال فعالیت است.

شرکت پروتئینی قطب درخشان با برند سهیل یکی از ۱۴ واحد گروه تولیدی کشاورزی درخشان است که مورد بازدید  مدیر کل و معاون سلامت دامپزشکی گیلان و هیئت همراه قرار گرفت.

عضو هیئت مدیره گروه تولیدی و کشاورزی درخشان و مدیر مالی گروه فوق  با اشاره به فعالیت ۸ واحد تولیدی از این گروه در گیلان بیان داشت: واحد تولیدی کشاورزی درخشان با برند سهیل در بهمن ماه ۹۶  با حضور معاون رئیس جمهور، استاندار و مسئولین استان از جمله مدیران کل دامپزشکی و جهاد با ظرفیت ۲۰ تن دریک شفیت کاری آغاز به کار کرد.

مهندس سهیل ثانی تعداد نیروهای اشتغال به کار در این واحد تولیدی  را ۷۰ نفر عنوان کرد و افزود: این واحد در زمینی به مساحت ۶ هزار متر و بنایی با ۴ هزار متر در دو طبقه در شهرک صنعتی سفیدرود رشت احداث شده است، همچنین تمامی نیروهای واحد تولیدی فوق از افراد بومی، جوان، عمدتا با تحصیلات عالی و کسانی هستند که به تازگی تشکیل خانواده داده اند.

عضو هیئت مدیره این گروه تولیدی  از تامین رفاه پرسنل و پرداخت حقوق و مزایای کارکنان واحد فوق الذکر طبق قانون کار سخن گفت و اذعان داشت: این واحد در بخش قطعه بندی و دسته بندی مرغ به صورت کاملا بهداشتی و همچنین تولید غذای آماده  در حال ارائه فعالیت می باشد.

حمایت مسئولان لازمه بقاء هر واحد تولیدی است/ امکان ارتقاء تولید ، افزایش تعداد نیروی انسانی به سه برابر ظرفیت کنونی

این کارآفرین با تاکید بر اینکه کلیه مسئولین استانی اعم از نیروهای امنیتی، استاندار محترم، اداره کل دامپزشکی و جهاد کشاورزی و….همواره حمایت های بی شائبه ای نسبت به تولیدکنندگان و کارآفرینان داشته و دارند یادآور شد: لازمه بقاء هر واحد تولیدی علاوه بر همت تولید کنندگان و نیروهای انسانی شاغل در بخش تولید مستلزم حمایت مسئولان است. بنابراین اگر نگاه ویژه ای  نسبت به این گروه  تولیدی کشاورزی  در حوزه سرمایه در گردش شود، به حتم می توان ظرفیت تولیدی این واحد را به ۶۰ تن در روز و اشتغالزایی بیش از ۲۱۰ نفر در سه شیفت کاری ارتقاء داد.

سهیل ثانی کیفیت و تعهد را مهم ترین اصل تولید برای این گروه تولیدی کشاورزی دانست و تصریح کرد: واحد فوق به لحاظ  ایزوله در آزمایش های میکروبی ، در سازه و نحوه تولید اصول GNP که اصول تولید بهینه است را رعایت می نماید.