فرماندار رشت تاکید کرد: با نانوایان سهل انگار در امور بهداشتی، برخورد جدی می شود
فرماندار رشت تاکید کرد: با نانوایان سهل انگار در امور بهداشتی، برخورد جدی می شود

فرماندار رشت با تقدیر از نانوایانی که همواره خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار می دهند و نکات بهداشتی را با دقت رعایت می کنند، بر لزوم برخورد جدی با نانوایی هایی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، تاکید کرد.

ایده آل خبر _به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، دکتر میرشمس مومنی زاده در گفت‌وگو با جمعی از خبرنگاران با بیان اینکه رعایت نکات بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه از سوی عموم مردم، یکی از مهمترین راه های پیشگیری از شیوع این بیماری است، افزود: یکی از اماکنی که باید نکات بهداشتی را مورد توجه جدی قرار دهند، واحدهای نانوایی هستند که متأسفانه سهل‌انگاری برخی از آنها می‌تواند عاملی برای شیوع این بیماری باشد.
فرماندار رشت با اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در مرکز استان مبنی بر توجه جدی نانوایی ها به موارد بهداشتی و وجود فردی مستقل به عنوان متصدی صندوق در نانوایی ها، تاکید کرد: با نانوایی هایی که به این موضوع بی توجهی نمایند، با جدیت برخورد قانونی می شود.
وی ادامه داد: البته باید از نانوایان خدوم و زحمتکشی که همواره برای سلامت عمومی جامعه ارزش قائل می شوند و جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بیش از پیش نکات بهداشتی را مد نظر قرار دادند نیز صمیمانه قدردانی نمایم.