فرمانده سپاه رشت در همایش روز خبرنگار خبر داد افزایش تولید برنج با همت ۶۰ مهندس بسیجی و تلاش ۱۰۰۰ کشاورز
فرمانده سپاه رشت در همایش روز خبرنگار خبر داد افزایش تولید برنج با همت ۶۰ مهندس بسیجی و تلاش ۱۰۰۰ کشاورز

فرمانده سپاه رشت در همایش روز خبرنگار خبر داد افزایش تولید برنج با همت 60 مهندس بسیجی و تلاش 1000 کشاورز

ایده آل خبر _سرهنگ اصحابی خبرنگاران را افسران  جنگ روانی خواند و گفت : ضمن اظهار خرسندی از همزمانی این نشست با عید غدیر باید با الگو برداری از امیرالمؤمنین و برداشت از گفتمان این امام همام

فرمانده سپاه رشت در اشاره به قرابت جنگ احزاب با جنگ کنونی تصریح کرد: ما میتوانیم با الگوبرداری از گفتمان مقاومتی امیرالمؤمنین در برخورد با مسئولان خاطی با اقتدار برخورد داشته باشیم.

وی افزود: با توجه به بیانات مقام معظم رهبری در مطرح کردن گام دوم ما نیروهای بسیجی و مکتبی و همچنین خبرنگاران به عنوان افسران جنگ روانی باید در مسیر اسلام گام برداشته و با هرگونه نابرابری و تبعیض مقابله نماییم.

سرهنگ اصحابی بااشاره به صدور انقلاب تصریح کرد: در سال ۲۰۲۰ گفتمان اسلامی خواهد بود و ایران تنها کشوری است که در آن سال گفتمان غالب خواهد داشت.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در اشاره به قرار گرفتن در آستانه سالروز کودتای ۲۸ مرداد خاطرنشان کرد: امروز نباید با قرار دادن سه ضلع بیرونی و اراذال اوباش داخلی لطمه ای به ایران اسلامی وارد کنیم.

وی در اشاره به اجرای طرح همگام با کشاورز از سوی سپاه رشت تصریح کرد: بیش از ۶۰ مهندس بسیجی با تحت پوشش قراردادن بالغ بر ۱۰۰۰ کشاورز برنامه های متنوعی داشته که منجر به افزایش تولید برنج شد.

سرهنگ اصحابی یادآور شد: با همراهی مهندسین بسیجی و تلاش کشاورزان با در سه سال آینده به خودکفایی برنج خواهیم رسید. و به زودی در بخش دانه های روغنی نیز ورود خواهیم کرد.

فرمانده سپاه رشت با تاکید بر ورود سپاه در عرصه های مختلف پزشکی، حقوقی و خانه سازی بیان داشت: تاکنون چهار دستگاه از چهل دستگاهی که تعهد سپاه رشت بود به اتمام رسید.