فرهاد دلق پوش رونق تولید و به روز رسانی واحدهای تولیدی از الویت های سازمان صمت گیلان در سال جدید است
فرهاد دلق پوش رونق تولید و به روز رسانی واحدهای تولیدی از الویت های سازمان صمت گیلان در سال جدید است

ایده آل خبر _ رئیس سازمان صنعت ،معدن تجارت گیلان با حضور در شرکت تولیدی پگاه گیلان و در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از صنایع شیر پگاه بیان کرد : با توجه به نامگذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری همه جامعه باید به سمت رونق تولید و رفع […]

ایده آل خبر _ رئیس سازمان صنعت ،معدن تجارت گیلان با حضور در شرکت تولیدی پگاه گیلان و در جمع اصحاب رسانه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر از صنایع شیر پگاه بیان کرد : با توجه به نامگذاری سال رونق تولید توسط مقام معظم رهبری همه جامعه باید به سمت رونق تولید و رفع مشکلات اقتصادی گام بردارند.

فرهاد دلق پوش هدف از برگزاری تورهای صنعتی سازمان صمت گیلان را کمک به ایجاد کارآفرینی ،رفع مشکلات و موانع توسط سفیران صنعتی عنوان کرد و افزود: با توجه به اهمیت آموزش در جامعه تولید دانش بدون خروجی مناسب کاری بیهوده است بر این اساس برنامه ریزی برای پرورش نیروی تخصصی و مورد نیاز بازار کار برای رفع مشکل بیکاری از اهم نیاز جامعه می باشد.

وی افزود : امسال سال رونق و تولید نامگذاری شده و باید از مرحله شعار به شعور برسیم، گیلانی ها افرادی خلاق ،توانمند و دارای ایده بالایی هستند و این خصوصیات نوید رسیدن به ظرفیت های بالای صنعتی را می دهد و اگر ما نتوانیم به این معیار برسیم دیگران قادر به دستیابی نخواهند بود.

رییس صمت گیلان در ادامه بیان داشت اولویت ما در سال جدید،رونق تولید و سرپا نگه داشتن واحدهای تولید و بروزرسانی آنها و حمایت از آنهاست.

فرهاد دلق پوش در ادامه اصحاب رسانه را پلی در جهت حمایت از تولید و رابط بین مردم و مسئولین دانست و گفت: همراهی سفیران صنعتی در جهت شتاب به سمت توسعه ،تولید و اقتصاد امری ضروری و مهم است بنابراین شایسته است تا نقدهای وارده در أمر تولید و صنعت نقدی سازنده باشد نه مخرب.

رئیس سازمان صمت گیلان در پایان گفت:هفت محور اصلی تمرکز بر رونق تولید ،نگاه ویژه به معادن،توجه به صنایع دانش بنیان و صنایع تک ،توسعه همکاریهای بین المللی با رویکرد دیپلماسی اقتصادی،توسعه محصولات صادرات محور و حمایت از توسعه صادرات ،رفع موانع تولید،توجه به مسئولیت های اجتماعی در حوزه صنعت و برجسته سازی نقش صنعت در مسئولیت های اجتماعی بعنوان برنامه های اصلی سازمان در سال ۹۸ معرفی کرد.

اسماعیل زاده مدیر عامل شرکت پگاه گیلان در ادامه این نشست بیان داشت:  با توجه به اینکه صنایع شیر ایران سازمانی سلامت محور و عام المنفعه است

با تهیه مواد اولیه با کیفیت بالا در سال گذشته به اهداف کیفیتی و سود دهی خود رسیدیم و امیدواریم در سال جدید بتوانیم سهم بیشتری در صادرات داشته باشیم.

مدیر عامل شیر پگاه افزود :پگاه گیلان با ظرفیت ۱۵۰ تن لبنیات بیشترین سهم تولید شیر را در منطقه دارد و با توجه به نامگذاری سال رونق تولید میخواهیم با حفظ همه هزینه ها به رونق تولید برسیم.
پگاه گیلان بالغ بر ۲۰۰ پرسنل در تولید و همین تعداد در پخش توانست موقعیت خوب و با کیفیت برای مردم به وجود بیاریم
از استراتژی های شرکت برای افزایش حجم کار آفرینی و خودکفایی تمامی مایحتاج تولید از گیلان تهیه شود.