لزوم تامین اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی جهت تکمیل پروژه های فاز دوم مسکن مهر
لزوم تامین اعتبار ۲۵۰ میلیارد ریالی جهت تکمیل پروژه های فاز دوم مسکن مهر

  رشت _ ایده آل خبر  _ دکتر نوبخت  معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به اتفاق جمعی از مسئولان استان گیلان از فاز دوم مسکن مهر رشت بازدید کرد.

به گزارش ایده آل خبر  به نقل از دفتر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان،دکتر نوبخت معاون ریاست جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به همراه دکتر زارع استاندار گیلان جهت بررسی زیرساختها از فاز دوم مسکن مهر رشت بازدید نمودند.

در این بازدید سیدمحسن حسینی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب استان گیلان درخصوص پروژه های آب و فاضلاب این منطقه با ارایه گزارشی گفت: اولویت اول در فاز دوم مسکن مهر، اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب به طول ۵۲۰۰ متر با اعتبار ۵۵ میلیارد ریال بود که به اتمام رسید

وی افزود :در حوزه آبرسانی ، اجرای شبکه توزیع آب در فاز دوم مسکن مهر رشت به ارزش ۲۵ میلیارد ریال در اولویت قرار دارد که در مرحله عقد قرارداد میباشد.

مدیرعامل شرکت اب و فاضلاب استان گیلان اضافه کرد: برای تکمیل کل پروژه های فاز دوم مسکن مهر اعم از آب و فاضلاب ۲۵۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با تامین اعتبارات مورد نیاز عملیات اجرایی اغاز خواهد ش