لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در برگزاری حضوری امتحانات مدارس
لزوم رعایت شیوه نامه های بهداشتی در برگزاری حضوری امتحانات مدارس

رشت - ایده آل خبر - سرپرست معاونت سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری رشت با تاکید بر این موضوع که خطر شیوع دوباره ویروس مرتفع نشده است، اظهار داشت: امتحانات پایان سال مدارس و دانشگاه‌ها به صورت حضوری و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.

 به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان رشت، عبدالله عموزاد در جلسه ستاد کرونا شهرستان ضمن تسلیت درگذشت استاد اخلاق مرحوم آیت الله فاطمی نیا، اظهار داشت: عادی انگاری و سستی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی مهمترین خطری است که با فروکش کردن شدت همه گیری جامعه را تهدید می‌کند.

 وی افزود: هرگونه سهل انگاری ممکن است وضعیت کنونی رنگ بندی آبی شهرستان را به رنگ بندی با درصد خطر بالاتر تغییر دهد.

عموزاد با اشاره به استمرار نظارت های بهداشتی بر واحدهای صنفی، گفت: در طی هفته گذشته ۳۲۲۶ مورد بازدید از صنوف مختلف به عمل آمده که منجر به صدور ۱۰۲ مورد اخطار و پلمپ ۱۰ واحد صنفی متخلف گردیده است.

 سرپرست معاونت سیاسی و امور اجتماعی فرمانداری شهرستان رشت با بیان این مطلب که حضور ۹۵ درصدی دانش آموزان در مدارس تا حدی در جبران عقب ماندگی ناشی از تعطیلی دوساله مدارس و کسب آمادگی برای برگزاری حضوری کلاس ها در سال تحصیلی آینده موثر بوده است، اظهار داشت: از ابتدای خرداد ماه، امتحانات پایان سال مدارس به صورت هماهنگ، حضوری و با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی برگزار خواهد شد.