مجموعه عقیدتی در نیروی انتظامی باید مسلح به احکام، عقاید و اخلاق اسلامی باشد / نهاد عقیدتی نیروهای مسلح دفاع می کند / وجود نیروی انتظامی موجب امنیت در جامعه می شود
مجموعه عقیدتی در نیروی انتظامی باید مسلح به احکام، عقاید و اخلاق اسلامی باشد / نهاد عقیدتی نیروهای مسلح دفاع می کند / وجود نیروی انتظامی موجب امنیت در جامعه می شود

رشت - ایده آل خبر - نماینده ولی فقیه در گیلان به توقع مردم از نیروی انتظامی در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: وجود نیروی انتظامی برای مردم آرامش بخش است.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار رئیس و معاونان عقیدتی سیاسی انتظامی استان با تاکید براینکه مجموعه عقیدتی سیاسی در نیروهای مسلح باید مسلح به احکام، عقاید و اخلاق اسلامی باشد اظهار کرد: مجموعه عقیدتی سیاسی، کارمندان و کادر انتظامی و همچنین مردم جامعه هدف فعالیت های عقیدتی سیاسی محسوب می شوند.

وی، دفاع از مرزهای عقیدتی نیروهای مسلح به ویژه کارکنان انتظامی را از اهداف مجموعه عقیدتی عنوان کرد و افزود: نیروهای مسلح به ویژه کارکنان نیروی انتظامی بر گرفته از جوانان کشور هستند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه مردم از نیروی انتظامی در تمام عرصه ها توقع دارند، تصریح کرد: وجود نیروی انتظامی برای مردم آرامش بخش است و نبود نیروی انتظامی موجب اضطراب در جامعه می شود.

آیت الله فلاحتی، وجود نیروی انتظامی را سبب ایجاد امنیت در جامعه دانست و بیان کرد: توجه به مسائل عقیدتی خانواده های کارکنان انتظامی حائز اهمیت است بنابراین باید تلاش شود فرزندان نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی در تراز انقلاب اسلامی تربیت شوند.

وی بر رابطه بیشتر عقیدتی ناجای گیلان با ائمه جمعه استان تاکید کرد و گفت: روحیه تعامل بین نیروی انتظامی و امامان جمعه را تقویت کنید زیرا هر قدر این تعامل بیشتر شود، تاثیرگذار است.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه نهاد عقیدتی چشم نیروهای مسلح به ویژه نیروی انتظامی است، خاطرنشان کرد: توجه و نظارت ویژه بر زیرمجموعه بسیار مهم و اثرگذار است.

آیت الله فلاحتی به گزارش های مردمی اشاره کرد و یادآور شد: نیروی انتظامی باید نسبت به گزارش های مردمی واکنش سریع عقلانی و محققانه داشته باشد.

حجت الاسلام علیرضا اسدی ارجمندی رئیس عقیدتی سیاسی انتظامی گیلان نیز در دیدار مذکور، ارتقای بصیرت افزایی کارکنان و خانواده های این نیرو را از برنامه های عقیدتی ناجا عنوان کرد و گفت: در مدت ۲ سال گذشته، مجموعه فعالیت های فرهنگی خانواده کارکنان انتظامی گیلان راه اندازی شده است.