مدعیان دروغین خدمت بار دیگر با پول و وعده برای کسب کرسی شورا در تلاشند / انتخاب اصلح موجب نجات رشت از وضعیت فعلی می شود
مدعیان دروغین خدمت بار دیگر با پول و وعده برای کسب کرسی شورا در تلاشند / انتخاب اصلح موجب نجات رشت از وضعیت فعلی می شود

به گزارش ایده آل خبر – بهزاد مقدم نیا کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای رشت گفت: مدعیان دروغین خدمت بار دیگر با وعده های پوچ و توخالی و عوامفریبی برای کسب کرسی شورای شهر رشت در تلاشند. بهزاد مقدم نیا با بیان اینکه رشت ، با شرایط ایده آل فاصله فراوانی دارد افزود: رشت در […]

به گزارش ایده آل خبر – بهزاد مقدم نیا کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای رشت گفت: مدعیان دروغین خدمت بار دیگر با وعده های پوچ و توخالی و عوامفریبی برای کسب کرسی شورای شهر رشت در تلاشند.

بهزاد مقدم نیا با بیان اینکه رشت ، با شرایط ایده آل فاصله فراوانی دارد افزود: رشت در گذشته های نه چندان دور ، شهر اولین ها بود اما در حال حاضر در وضعیت نامناسبی قرار دارد و برای خروج از این وضعیت، باید با عزمی جدی تلاش شود.

وی با تاکید به اینکه ظرفیت های بالقوه رشت ، سالهاست که به حال خود رها شده است گفت: تالاب عینک رشت، رودخانه های گوهررود و زرجوب و… از جمله ظرفیت هایی هستند که مورد بی توجهی قرار گرفته اند .

کاندیدای ششمین دوره انتخابات شورای شهر رشت با اشاره به اینکه انتخاب اصلح موجب نجات رشت از وضعیت نامطلوب فعلی می شودبیان کرد: امیدوارم مردم در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین شوراها به اصلح ترین و توانمندترین افراد رای بدهند.