مدیرعامل برق منطقه ای گیلان بهره برداری از ۳۱ طرح برق رسانی و آبرسانی و کشاورزی با مجموع ۴۶۱ میلیارد تومان در گیلان در پی سفر وزیر نیرو در گیلان
مدیرعامل برق منطقه ای گیلان بهره برداری از ۳۱ طرح برق رسانی و آبرسانی و کشاورزی با مجموع ۴۶۱ میلیارد تومان در گیلان در پی سفر وزیر نیرو در گیلان

عظیم بلبل آبادی در آیین بهره برداری با خیر مقدم به همه مدعوین به خصوص وزیر نیرو و استاندار و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا بیان داشت: امروز شاهد افتتاح همزمان ده پروژه در شبکه انتقال و فوق توزیع و آغاز عملیات دو پروژه زیربنایی جمعا با بار مالی برای ۴۱۸۵ میلیارد ریال می باشیم.

لیلا پاکیزه_عظیم بلبل آبادی در آیین بهره برداری با خیر مقدم به همه مدعوین به خصوص وزیر نیرو و استاندار و نماینده مردم شهرستان صومعه سرا بیان داشت: امروز شاهد افتتاح همزمان ده پروژه در شبکه انتقال و فوق توزیع و آغاز عملیات دو پروژه زیربنایی جمعا با بار مالی برای ۴۱۸۵ میلیارد ریال می باشیم.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای گیلان تصریح کرد: در پایان سال ۹۶ و اوایل ۹۷ در راستای بحث اقتصاد مقاومتی همکاران شرکت برق منطقه ای گیلان موضوع به کار گیری از ظرفیت های آزاد شبکه برق مدنظر قرار گرفت، که در این راستا ۲۱پروژه برنامه ریزی و تعریف و تا امروز ۱۳ پروژه به بهره برداری رسید.

وی با تاکید بر اینکه طرح فوق یکی از دستاوردهای ارزنده ای بود که مطالعات آن توسط شرکت برق منطقه ای گیلان انجام شده است، افزود: برای انجام این ۱۳ پروژه با هزینه کرد ۶۹ میلیارد تومان انجام شده که با صرفه جویی ۶۷ درصدی روبرو بوده است.

عظیم بلبل آبادی یادآور شد: افتتاح این پروژه ها در نقاط مختلف شهرهای رشت، کیاشهر، لنگرود، چابکسر و نفوت صومعه سرا بوده که با بهره برداری این پروژه ها مجموعا ۲۹۵ مگا ولت آمپر به ظرفیت استان اضافه خواهد شد.

مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان با تاکید بر اینکه شرکت برق منطقه ای گیلان پروژه های مهم احداث پست غرب استان گیلان در دست اجرا دارد گفت: از ابتدای ۹۷ تا امروز ۴۰ مگاوات آمپر به بخش شبکه فوق توزیع برق منطقه ای گیلان اضافه شده که ۹/۲ درصد از ظرفیت استان را به خود اختصاص می دهد و همه این ها نشان از سرمایه گذاری مناسب در این بخش است.