مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت گاز هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان: پیمانکاران بازوان اجرایی شرکت گاز هستند

  ایده آل خبر _روز شنبه ۲۴ فروردین دیدار نوروزی پیمانکاران شرکت گاز با مدیرعامل و معاونین شرکت گاز استان گیلان برگزار شد. به گزارش روابط عمومی – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در دیدار با پیمانکاران شرکت گاز ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین به بیان گزارشی از وضعیت شرکت گاز در زمینه […]

 

ایده آل خبر _روز شنبه ۲۴ فروردین دیدار نوروزی پیمانکاران شرکت گاز با مدیرعامل و معاونین شرکت گاز استان گیلان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در دیدار با پیمانکاران شرکت گاز ضمن عرض خیرمقدم به مدعوین به بیان گزارشی از وضعیت شرکت گاز در زمینه های مختلف پرداخت.

وی با بیان اینکه هم اکنون شرکت گاز استان گیلان دارای بیش از یک میلیون و ۶۰ هزار مشترک، بالغ بر ۵۸۳ هزار انشعاب گاز، بیش از ۲۰ هزار کیلومتر شبکه در سطح استان می باشد، اظهار داشت: تحقق این مهم بدون کمک و همراهی شما پیمانکاران تلاشگر میسر نمی شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: با بخشنامه جدید وزارت نفت و افزایش مجوز هزینه گازرسانی به هر خانوار تا سقف ۱۲ میلیون تومان، این شرکت پروژه فاز سوم پروژه بند «ق» را آغاز نموده که بر اساس آن عملیات اجرای ۵۰۰ کیلومتر شبکه توزیع و ۱۴۷ کیلومتر خط تغذیه و نصب ۱۲ هزار انشعاب با هزینه ای بالغ بر ۱۲۰ میلیارد تومان را در دستور کار داریم و امیدوارم با همراهی شما عزیزان این طرح را نیز با موفقیت به اتمام برسانیم.

حسین اکبر در ادامه با بیان اینکه شرکت گاز استان گیلان به همراه چند شرکت استانی دیگر بعنوان شرکت معین برای گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان انتخاب شده است اظهار داشت: این شرکت بجهت اجرای شایسته پروژه های بند «ق» و گازرسانی گسترده به اقصی نقاط استان گیلان، از سوی شرکت ملی گاز برای گازرسانی به شهرستان زابل انتخاب شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان بعنوان نماینده مردم شریف استان گیلان در شهرستان زابل مشغول به خدمت رسانی می باشد و مشارکت در این کار مهم علاوه بر اینکه در راستای تحقق سیاست مسئولیت های اجتماعی شرکت می باشد، سبب ایجاد یک فضای کسب و کار جدید برای پیمانکاران شرکت نیز می گردد.

وی خطاب به پیمانکاران گفت: شما بازوان اجرایی شرکت گاز هستید و ما به شما نه به عنوان پیمانکار بلکه به عنوان همکار نگاه می کنیم.

مهندس اکبر در پایان از پیمانکاران درخواست نمود تا با اجرای دقیق و شایسته پروژه ها زمینه رضایتمندی حداکثری سازمان و جامعه را فراهم نمایند.

در ادامه جلسه پیمانکاران شرکت به بیان مشکلات و مسائل حوزه کاری خود پرداخته و پس از آن طرفین در خصوص موضوعات مربوطه به بحث و گفتگو پرداختند.