مدیرعامل کاشی خزر: آغاز فعالیت مجدد کاشی خزر با حدود ۴۵۰ پرسنل
مدیرعامل کاشی خزر: آغاز فعالیت مجدد کاشی خزر با حدود ۴۵۰ پرسنل

صبح امروز آیین افتتاح شرکت کاشی خزر با حضور مسئولین استانی در شهرک صنعتی رشت برگزار شد .

ایده آل خبر_صبح امروز آیین افتتاح شرکت کاشی خزر با حضور مسئولین استانی در شهرک صنعتی رشت برگزار شد .

حسن صابری مدیر عامل جدید شرکت کاشی خزر در این مراسم ضمن خوش آمدگویی به مسئولین و مدعوین حاضر در جلسه اظهار داشت :شركت کاشی خزر با اشتغال ۳۸۰ نفر در دو سایت تولید خزر یک و خزر دو به دلالیل مختلف در سال ۹۴ تعطيل شد.


صابری با اشاره به راه اندازی مجدد خط تولید کارخانه بیان داشت:شرکت کاشی خزر با همت پرسنل قدیمی و مشاوره کارشناسان زبده خارج از استان و ظرفيت تولید روزانه ۱۵ هزارمتر مربع تولید كاشي كف و ۴۰ هزار متر مربع کاشی دیوار دوباره راه اندازی شد.

وی تصریح کرد :خط تولید جدید با ١٠٠ نفر نيرو شروع به کار کرده و در هفته آتی با افزایش نیرو و شیفت کاری به ۲۰۰ نفر هم خواهد رسید.

صابری با اشاره به افزایش نیرو افزود:در حال حاضر سایت تولید خزر ۲ فعال است و امیدواریم حدود دوماه آینده خزر یک نیز شروع به فعالیت نماید‌.
مدیرعامل کارخانه با اشاره به گزینش نیروها براساس فرم تقاضا ورزومه کاری متقاضیان خاطرنشان کرد :تعدادی از پرسنل استخدامی از نیروهای تعدیل شده شرکت بوده که کاشی خزر با حدود ۴۵۰ نفر نیرو در بخش های ستادی ، پشتیبانی و اجرایی فعالیت خواهد کرد. گزینش نیروها براساس فرم تقاضا ورزومه کاری آنها می باشد.
وی در خاتمه گفت:برای راه اندازی مجدد این مجموعه تا کنون از اعتبارات خاصی استفاده نشده و امیدواریم بتوانیم با توان بیشتر به کار خود وسعت بخشیم.