مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: احترام به جانبازان،احترام به مفاهیم و ارزش های والای انسانی و اسلامی است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان: احترام به جانبازان،احترام به مفاهیم و ارزش های والای انسانی و اسلامی است

ایده آل خبر _احترام به جانبازان،احترام به مفاهیم و ارزش های والای انسانی و اسلامی است به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در آیین تجلیل و تکریم از همکاران جانباز شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز، اظهار کرد: امسال این مناسبت […]

ایده آل خبر _احترام به جانبازان،احترام به مفاهیم و ارزش های والای انسانی و اسلامی است

به گزارش ایثار گیلان ، عبدالله پاکاری در آیین تجلیل و تکریم از همکاران جانباز شاغل در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان، با گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز، اظهار کرد: امسال این مناسبت ها با اقدام خصمانه آمریکا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی همراه بوده است.

وی با محکوم کردن خباثت آمریکا علیه مجاهدان سپاه و پاسداران گرامی، افزود: همه آحاد ملت ایران به ویژه جانبازان و آزادگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس حمایت خودمان را از همرزمان جبهه های حق علیه باطل اعلام می کنیم.

این مقام مسئول روز جانباز را فرصتی مغتنم برای یادآوری رشادت ها و جانفشانی های رزمندگان اسلام در مقطعی درخشان از تاریخ انقلاب دانست و گفت: شهدا و جانبازان قهرمانان ایران هستند و نمی توانیم برای ایثار و فداکاری آنان قدر و قیمت تعیین کنیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان تجلیل و تکریم از شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران را تجلیل و تکریم از فرهنگ ایثار و مقاومت و جهاد و شهادت دانست و یادآور شد: شهدا و ایثارگران با فداکاری و از خود گذشتگی آرمان ها و ارزش هایی را برای ما به ارمغان آوردند و امانت انقلاب را به ما سپردند و لذا ما در قبال این امانت وظیفه سنگینی داریم.

وی فرهنگ ایثار و شهادت را پشتوانه ای محکم برای عزت و اقتدار و استقلال و آزادی و امنیت و آرامش کشور دانست و تصریح کرد: امروز جانبازان و ایثارگران مصادیق عملی فرهنگ ایثار و شهادت هستند و لذا احترام به آنان احترام به مفاهیم و ارزش های والای انسانی و اسلامی است.

پاکاری با بیان اینکه جانبازان شاغل در بنیاد شهید در حال ارائه خدمت به جامعه ایثارگری هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به فرمایشات معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، اجر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و توجه به ایثارگران کمتر از ایثار و شهادت نیست و لذا مسئولیت ما در بنیاد شهید نسبت به سایر گروه ها بیشتر است.

این مقام مسئول از مجموعه همکاران بنیاد خواست نسبت به جایگاه جانبازان تعصب داشته باشند و اظهار کرد: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و جانبازی جزو ماموریت های ما در بنیاد است و باید نسبت به ماموریت خود اهتمام داشته باشیم.