مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان خدمت صادقانه به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعتقاد قلبی همکاران ما است
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان خدمت صادقانه به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعتقاد قلبی همکاران ما است

دکتر شهدی نژاد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان به مناسبت روز خانواده و تکریم از بازنشستگان در جمع بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی گیلان بیان نمود خدمت صادقانه به بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی اعتقاد قلبی همکاران ما است.

ایده_به گزارش دفتر روابط عمومی مدیرت درمان تامین اجتماعی گیلان _مراسم تقدیر از بازنشستگان تامین اجتماعی که در سالن اجتماعات بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) برگزار شد مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان اظهار داشت: اگر انسان بپذیرد که مردم عایله پروردگار هستند و این حس را در عمق وجود خود قبول داشته باشد که خدمت به مردم موجب رضایت پرودگار  می شود هرگز نمی توانند از خدمت به مردم روی برگردانند.
دکتر شهدی نژاد با بیان اینکه ما در این کار ممارست می کنیم تا از توفیق خدمت بیشتر بهره مند باشیم افزود: در خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران بیش از اینکه آنان سود ببرند این ما هستیم که سود خواهیم برد.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان به تلاش های انجام گرفته برای خدمت به بیمه شدگان و مستمری بگیران اشاره نمود و بیان داشت رضایتمندی بیمه شدگان از بخش بستری در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) براساس ارزیابی های انجام شده بالای ۹۶ درصد است. در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) همکاران تلاش می کنند تا بهترین خدمات را با کیفیت بالا به مردم و بیمه شدگان ارائه نمایند به همین خاطر بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) یکی از بهترین بیمارستانهای سطح استان گیلان است.
دکتر شهدی نژاد همچنین به بالا نبودن میزان رضایتمندی در بخش سرپایی اشاره نمود و اظهار داشت مراکز درمانی سرپایی تکافوی نیاز بیمه شدگان نیست . ایشان یاد آور شد که در سال گذشته بیش از یک میلیون و ۸۸۰ هزار نفر به ۱۳ مرکز درمانی تامین اجتماعی در سطح استان مراجعه نمودند.
مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان مشکلات پیش آمده با مراکز طرف قرار داد در سال گذشته را یاد آورشد و اعلام نمود با تلاش های انجام گرفته هم اکنون بیمارستانهای خصوصی استان به جز یک بیمارستان با سازمان قرار داد همکاری منعقد نموده اند. ایشان در پایان با بیان اینکه تلاش بر این است تا صادقانه خدمت کنیم افزود از خدا می خواهیم که برظرفیت وجودی ما برای حل مشکلات مخاطبین  بیافزاید که البته تا کنون به لطف اودر این مسیر موفق بوده ایم هرچند نسبت به آنچه که شایسته بیمه شدگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی است عقب هستیم.