مدیر عامل شرکت آرد گیلان خوشه:توان تولید ۶۰۰ تن آرد در شبانه روز را داریم
مدیر عامل شرکت آرد گیلان خوشه:توان تولید ۶۰۰ تن آرد در شبانه روز را داریم

ایده آل خبر _صبح امروز بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تور خبری در راستای بازدید از شرکت آرد گیلان خوشه انجام و در ادامه نشست خبری مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه صورت گرفت. جواد محمدی مدیر عامل شرکت آرد گیلان خوشه در این بازدید گفت:شرکت […]

ایده آل خبر _صبح امروز بیست و هفتم فروردین ماه با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان تور خبری در راستای بازدید از شرکت آرد گیلان خوشه انجام و در ادامه نشست خبری مدیرعامل این شرکت با اصحاب رسانه صورت گرفت.
جواد محمدی مدیر عامل شرکت آرد گیلان خوشه در این بازدید گفت:شرکت گیلان خوشه در فاز اول سال ۷۷ با مجوز تولید ۲۵۰ تن در شبانه روز و ۳۷ نفر اشتغال افتتاح و در سال ۸۲ به بهره برداری رسید‌.
وی با اشاره به اینکه این مجموعه در سال ۸۹ برای افزایش و بازسازی ماشین آلات اقدام به احداث سیلوهای ۲۰هزار تنی و اخذ مجوز صنایع کرد، افزود:
توان تولید شرکت ۶۰۰ تن در شبانه روز است که روزانه حدود ۳۵٪ ظرفیت تولید داریم و از برترین تولیدکنندگان در سطح کشور هستیم .
مدیر عامل شرکت آرد گیلان خوشه تصریح کرد: این شرکت مجهز به بهترین و مدرنترین ماشین آلات دنیا می باشد.
جواد محمدی خاطرنشان کرد: این مجموعه در حال حاضر با ۲۵۰نفر پرسنل موفق به اخذ ایزوهای ۲۲۰۰۰،ایمنی مواد غذایی ،زیست محیطی و مدیرزت کنترل کیفیت ودر سال ۸۹ به عنوان کارآفرین برتر کشور انتخاب شده است.