مساجد محلی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است
مساجد محلی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مساجد محلی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است، گفت: مسجد به‌عنوان محل رجوع مستمر افراد، گام‌های اثربخشی در راستای مقابله با تهاجمات فرهنگی غرب داشته است.

ایده آل خبر _به گزارش خبرگزاری فارس از لنگرود، حجت‌الاسلام حاتم نصیری‌نژاد شامگاه یک‌شنبه در جمع نمازگزاران مسجد جامع لنگرود با بیان اینکه مسجد دنیا و آخرت انسان را تأمین می‌کند، اظهار کرد: رفتن به مسجد در روایات معتبر بسیار سفارش شده و رفت‌وآمد مستمر به مسجد موجب تهذیب نفس انسان می‌شود.

وی با بیان اینکه کسی که به مسجد رفت‌وآمد می‌کند از زشتی‌ها دور می‌شود، گفت: انسان با متوسل شدن به نماز، دعا و قرآن علاوه بر نزدیکی باخدا موجب نزدیکی و وحدت در بین دیگران نیز می‌شود.

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه باید با عمل خود اسلام را تبلیغ کنیم، افزود: دشمن همواره در حال سم‌پاشی علیه اسلام است و تلاش می‌کند با نمادهای اسلامی به دین ضربه بزند که در این زمینه باید هوشیار باشیم.

نصیری‌نژاد با بیان اینکه حضور قابل‌توجه مردم و جوانان بسیجی در پایگاه‌های مقاومت نقشه‌های دشمن را نقش بر آب کرده است، تصریح کرد: حضور جوانان در مساجد با توجه به مناسبت‌های مختلف و بهره‌مندی آنان از برکات این مکان مقدس، اثرات قابل‌توجهی را پیش روی جوانان قرار می‌دهد.

وی با اشاره به حضور جوانان در مساجد بیان کرد: حضور قابل‌توجه مردم و جوانان بسیجی در پایگاه‌های مستقر در مسجد و برگزاری ادعیه نشان داد که مساجد همچنان بهترین سنگر مستحکم دفاع از دین و آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

مسئول بسیج مساجد و محلات سپاه قدس گیلان با بیان اینکه مساجد محلی برای مقابله با تهاجم فرهنگی است، گفت: مسجد به‌عنوان محل رجوع مستمر افراد، گام‌های اثربخشی در راستای مقابله با تهاجمات فرهنگی غرب داشته و فعالیت‌های اثربخشی در راستای احیای سبک زندگی دینی و اسلامی دارد.