مشترکین گاز طبیعی در استان گیلان در سال گذشته بیش از ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف نموده اند
مشترکین گاز طبیعی در استان گیلان در سال گذشته بیش از ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون مترمکعب گاز مصرف نموده اند

  ایده آل خبر _به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر که در سال گذشته ۶ میلیارد و ۲۲۵ میلیون مترمکعب گاز به بخش های مختلف مشترکین تحویل داده شده است اظهار داشت: مصرف گاز در سال ۹۷ بعلت اعمال محدودیت مصرف برای بخش نیروگاهی […]

 

ایده آل خبر _به گزارش روابط عمومی گاز گیلان – حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان با اعلام این خبر که در سال گذشته ۶ میلیارد و ۲۲۵ میلیون مترمکعب گاز به بخش های مختلف مشترکین تحویل داده شده است اظهار داشت: مصرف گاز در سال ۹۷ بعلت اعمال محدودیت مصرف برای بخش نیروگاهی در فصل سرما و رعایت مصرف بهینه در بخش خانگی، نسبت به سال ۹۶ تغییری نداشته است.

وی بیان نمود: مصرف گاز در بخش خانگی علیرغم جذب بیش از ۴۰ هزار مشترک جدید نسبت به سال ۹۶ تنها ۲ درصد افزایش یافته و به بالای ۲ میلیارد و ۵۰ میلیون مترمکعب رسیده است و این موضوع نشانگر نهادینه شدن مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی در سطح استان گیلان می باشد.

مهندس اکبر در خصوص تحویل گاز به بخش نیروگاهی استان گفت: بعلت محدودیت های بعمل آمده از سوی دیسپچینگ شرکت ملی گاز برای نیروگاه های استان در جهت پایداری هرچه بیشتر گاز برای مردم و مشترکین خانگی، مصرف این بخش همانند سال ۹۶ در حدود ۳ میلیارد مترمکعب ثابت ماند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان همچنین از مصرف ۶۵۰ میلیون مترمکعب گاز در بخش صنعتی، ۳۱۵ میلیون مترمکعب در بخش حمل و نقل و ۲۱۹ میلیون مترمکعب گاز در بخش تجاری استان خبر داد.

وی در پایان ابراز امیدواری نمود تا بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده تا پایان سال جاری، ۶٫۳ میلیارد مترمکعب گاز به حوزه های مختلف مصرف در استان تحویل داده شود.