مصطفی پاکزادفرمانده جدید پایگاه بسیج فرمانداری رشت شد
مصطفی پاکزادفرمانده جدید پایگاه بسیج فرمانداری رشت شد

رشت_ ایده آل خبر _آیین تکریم و معارفه فرمانده پایگاه امام علی(ع) بسیج فرمانداری رشت برگزار شد و مصطفی پاکزاد به عنوان فرمانده این پایگاه منصوب شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری رشت، علی فتح اللهی ‌امروز درآیین تودیع‌ و معارفه فرمانده جدید پایگاه امام علی(ع)‌ بسیج فرمانداری رشت که با حضور سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت و معاونین فرماندار برگزار شد، اظهار کرد‌: بسیج فعالیت مردمی است که نقش ارزنده ای در توسعه و فقر زدایی و امنیت کشور دارد.‌

فرماندار رشت با بیان اینکه نقش مردم در انقلاب اسلامی نقش بسیار پررنگ و تاثیر گذاری است گفت‌: ‌حضورگسترده اقشار مختلف‌ مردم در‌ عرصه‌های گوناگون،‌ انقلاب اسلامی کشور ما را از دیگر انقلاب های دنیا متمایز کرده است‌.

وی اذعان کرد‌: در شکل گیری انقلاب و حضور در عرصه ها مختلف، همه اقشار حضور داشتند اما در انقلاب های دیگر کشورها فقط اقشار خاصی بودند. ‌

فرماندار رشت خاطر نشان کرد‌: بسیج یک تشکیلات مردمی است که به فرمان معمار کبیر انقلاب با هدف بصیریت افزایی و حل مشکلات عمومی و همچنین امید آفرینی و فقر زدایی ، امنیت‌، توسعه و آبادانی شکل گرفت.

وی اظهار کرد: سردار سلیمانی با تشکیلات بسیج در برون مرزها از جمله کشور عراق و سوریه توانست ‌دشمنان را زمین گیر کند.

فتح اللهی به تفکر بسیج و اهمیت آن در جامعه پرداخت و اظهار داشت‌: با تفکر بسیجی و رویکرد جهادی بود که توانستیم اینگونه‌ در برابر تحریم ها و تهدیدات دشمنان بایستم و مشکلات و موانع داخلی را با حضور گسترده مردم حل کنیم.

در این آیین از زحمات فریبرز عسگر پور در پایگاه بسیج فرمانداری رشت قدردانی به عمل آمد و مصطفی پاکزاد با حکم سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت به عنوان فرمانده پایگاه امام علی(ع)‌ بسیج فرمانداری رشت منصوب شد.