معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان خبر داد: تخصیص ۲۶ میلیارد ریال جهت کار آفرینی برای جوانان گیلان
معاون اداره کل ورزش و جوانان گیلان خبر داد: تخصیص ۲۶ میلیارد ریال جهت کار آفرینی برای جوانان گیلان

ایده آل خبر _معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت:در سال گذشته ۲۶ میلیارد ریال اعتبار در حوزه کار آفرینی برای جوانان استان تخصیص داده شد که ۲۰ درصد از آن مربوط به حوزه ورزش بود. به گزارش ندای گیلان،هاشم اسماعیلی شامگاه یکشنبه در همایش تجلیل از جوانان نخبه شهرستان […]

ایده آل خبر _معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان گفت:در سال گذشته ۲۶ میلیارد ریال اعتبار در حوزه کار آفرینی برای جوانان استان تخصیص داده شد که ۲۰ درصد از آن مربوط به حوزه ورزش بود.

به گزارش ندای گیلان،هاشم اسماعیلی شامگاه یکشنبه در همایش تجلیل از جوانان نخبه شهرستان بندرانزلی که در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، اظهار کرد: جوانان گیلان نمونه بارز جوانان نخبه کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه کارآفرینی و استعداد یابی مهمترین اولویت ورزش و جوانان است، افزود: در سال گذشته ۲۶ میلیارد ریال اعتبار در حوزه کار آفرینی برای جوانان استان تخصیص داده شد که ۲۰ درصد از آن مربوط به حوزه ورزش بود.

اسماعیلی با بیان اینکه اولویت اداره کل ورزش و جوانان گیلان، کار آفرینی و شناسایی توانمندی‌ها و استعداد یابی جوانان است، تاکید کرد: شناسایی جوانان نخبه و استعدادیابی آنان در سطح استان بیش از پیش ضرورت دارد.

وی با تاکید بر لزوم نگاه ویژه مسئولان به کارآفرینی جوانان در استان، تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌های ازدواج برای جوانان به وزارت ورزش تکلیف شده و در سال گذشته بندرانزلی با برگزاری ۱۵ کارگاه آموزشی ازدواج برای جوانان به عنوان شهرستان برتر آموزش‌های پیش از ازدواج انتخاب شد.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان گیلان همچنین گفت: یکی از عوامل طلاق، نبود آشنایی کافی جوانان و خانواده‌ها با مهارت‌های زندگی است و برگزاری کارگاه‌هایی از این دست تأثیر بسزایی در ثبات خانواده‌ها دارد.