معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر کشور از مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان بازدید کردند
معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر کشور از مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان بازدید کردند

رشت - ایده آل خبر - معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر در این بازدید از نزدیک با فعالیت ها و خدمات مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان آشنا و با کارکنان این مجتمع به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گیلان؛ پیش از ظهر روز جاری پیمان نامدار معاون بهداشت، درمان و توانبخشی، رسول راشکی مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر کشور به همراه سیاوش غلامی مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان با حضور در مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان از واحد های مختلف این مجموعه اعم از درمانگاه و داروخانه بازدید کردند

دکتر پیمان نامدار ضمن بازدید از خدمات ارائه شده در داروخانه و درمانگاه جمعیت هلال احمر از نزدیک در جریان روند فعالیت ها و خدمت‌رسانی به بیماران و مراجعین قرار گرفت.

این مقام مسئول ضمن تقدیر از زحمات کارکنان مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان گفت: داروخانه هلال احمر در استان گیلان نیز با ظرفیت های مناسب و بهره مندی از تجهیزات، عملکرد مطلوبی در ارائه خدمات به مراجعین دارد.

دکتر نامدار پاسخگویی مناسب، ارائه اطلاعات کافی به مراجعه کنندگان و تکریم آن ها را در ارائه خدمات توسط هلال احمر از ضروریات دانست.

در ادامه نیز رسول راشکی با اشاره به اعتماد و اطمینان مردم به خدمات ارائه شده از سوی جمعیت هلال احمر گفت: تلاش می کنیم تا مردم سزاوار استان بتوانند با شرایطی مناسب تر و به سهولت داروها و خدمات مورد نیاز خود را در اسرع وقت و با کیفیت مطلوب دریافت کنند.

معاون بهداشت، درمان و توانبخشی و مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر کشور در این بازدید از نزدیک با فعالیت ها و خدمات مجتمع درمان و توانبخشی هلال احمر گیلان آشنا و با کارکنان این مجتمع به گفتگو و تبادل نظر پرداختند.

انتهای پیام/