معرفی مدیرعامل شرکت آبفارگیلان بعنوان مدیر پیگیر و پاسخگو
معرفی مدیرعامل شرکت آبفارگیلان بعنوان مدیر پیگیر و پاسخگو

  ایده آل خبر _مهندس رنج ور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از سوی پایگاه خبری ندای گیلان بعنوان مدیر پیگیر و پاسخگو در استان معرفی شد. به گزارش روابط عمومی شرکت آبفارگیلان، پایگاه تحلیلی- خبری ندای گیلان در گزارش روز نهم اردیبهشت ماه خود، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان را […]

 

ایده آل خبر _مهندس رنج ور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از سوی پایگاه خبری ندای گیلان بعنوان مدیر پیگیر و پاسخگو در استان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفارگیلان، پایگاه تحلیلی- خبری ندای گیلان در گزارش روز نهم اردیبهشت ماه خود، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان را بعنوان مدیر پیگیر و پاسخگو معرفی کرده است.
در گزارش این پایگاه خبری آمده است؛ یکی از مولفه های مدیران در تراز انقلاب اسلامی پاسخگویی آنان به رسانه ها که پل ارتباطی بین مردم و مسئولین هستند، می باشد.
در گیلان نیز برخی از دستگاه های عمومی و خدمات رسان حجم و مراجعه بیشتری نسبت به سایر دستگاه ها دارند که از جمله آن شرکت آب و فاضلاب روستایی است.
مهندس رنج ور مدیرعامل این شرکت در سال گذشته بیشترین پاسخگویی به مطالبه‌گری رسانه‌ای ما که جملگی از مشکلات و پیگیری های عمومی و مردمی بوده است را داشته اند. بطوریکه به صورت شبانه روزی و بسیار آنی، پیگیر مشکلات مطروحه تا حصول نتیجه بوده اند که بنا به وظیفه و رسالت ذاتی خود علیرغم بیان مشکلات و انتقادات، باید از همراهی و تلاش‌های دستگاه های پیگیر نیز قدردانی صورت گیرد که ما نیز این مهم را برخود فرض دانسته و بخشی از رسالت خبری خود می دانیم.
معرفی مدیران پاسخگو و پرتلاش و همچنین مدیران ضعیف و ناکارآمد در دستور کار پایگاه خبری ندای گیلان در سال پیش رو نیز قرار دارد که ‌جزء مطالبه‌ های جدی مردمی از ما بوده است.