ملاقات عمومی مدیر کل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان
ملاقات عمومی مدیر کل بهزیستی گیلان با مددجویان و توانخواهان

رشت - ایده آل خبر - مدیرکل بهزیستی استان گیلان دکتر حسین نحوی نژاد صبح روز هشتم مهر ماه ضمن رعایت فاصله اجتماعی با مددجویان ، توانخواهان و جامعه هدف دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی بهزیستی گیلان- دکتر حسین نحوی نژاد ، مدیرکل بهزیستی استان گیلان باتفاق محمد برهود رئیس اداره پذیرش و هماهنگی ، حجت الاسلام حمید نادم مسئول روابط عمومی با حضور در میان مددجویان ، مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد.

مدیرکل بهزیستی استان گیلان ضمن بررسی مسائل و مشکلات مددجویان که عمدتا مباحث مربوط به اشتغال، مسکن، درمان و مساعدت مالی بود، در خصوص رفع مشکلات این عزیزان دستورات لازم را صادر کرد.

گفتنی است: مدیر کل بهزیستی استان به صورت دوره ای ، در روز سه شنبه هر هفته در اداره پذیرش و هماهنگی ( میز خدمت ) و بهزیستی شهرستان رشت حاضر شده و مشکلات مددجویان از تمام شهرستانهای استان را مورد بررسی قرار می دهد .

وی خاطرنشان کرد : ارتباط غیرحضوری جامعه هدف بهزیستی گیلان به منظور ایجاد فاصله اجتماعی و با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا فراهم شده است. مددجویان و توانخواهان بهزیستی استان می توانند مسائل و مشکلات خود را از طریق سامانه پیامکی ” ٣٠٠٠٥٩٦٠ ” با “ذکر شهر و شماره تلفن ” مطرح کنند. مسائل و مشکلات مطرح شده مددجویان و توانخواهان از طریق این سامانه به سمع و نظر اینجانب رسیده و از طریق اداره پذیرش و هماهنگی به مشکلات آنان رسیدگی می شود.