مواضع مقتدرانه رهبر انقلاب نوید بخش آغازفروپاشی آمریکاست
مواضع مقتدرانه رهبر انقلاب نوید بخش آغازفروپاشی آمریکاست

مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن گفت: مواضع مقتدرانه امام خامنه ای نوید بخش آغاز فروپاشی همیشگی آمریکاست.

ایده آل خبر _به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه گیلان، حجت الاسلام ستار علیزاده روز گذشته در جمع کارکنان اوقاف گیلان با اشاره به دیدار رهبر معظم انقلاب با نخست وزیر ژاپن گفت: حتی غیر ایرانیان هم به بیانات حکیمانه، مقتدرانه و توام با عزت امام خامنه ای مباهات می کنند.
وی به تقابل جریان حق و باطل از ابتدای تاریخ بشریت اشاره و اظهار کرد: پیامبران الهی سردمداران مبارزه با جریان باطل و طاغوت در طول تاریخ بوده اند.
مدیرکل اوقاف گیلان افزود: اوج مبارزه با ظلم و باطل در سیره پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله وسلم) و پس از آن در سیره ائمه معصومین( سلام الله علیهم) دیده می شود.
وی اذعان داشت: با وجود همه کارشکنی های جبهه باطل، جریان حق و اسلام ناب در دنیای اسلام گسترش یافت و در دوران کنونی هم به رغم همه تلاش های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا روز به روز بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.
علیزاده یادآور شد: علت دشمنی های پیدا و پنهان استکبار جهانی که نماد باطل در عصر کنونی و عصاره همه خبائث در طول تاریخ است حق جویی و حق گویی جریان حق که بروز آن در انقلاب اسلامی ایران تجلی یافته، است.
وی استکبار ستیزی و طاغوت ناپذیری را از ارکان انقلاب اسلامی و مورد تاکید امام راحل و رهبر معظم انقلاب خواند و خاطرنشان کرد: روحیه سازش ناپذیری، تسلیم نشدن و مقاومت و ایستادگی در برابر جبهه استکبار در جای جای سیره و گفتار و رفتار امام راحل و امام خامنه ای دیده می شود.
مدیرکل اوقاف گیلان انقلاب اسلامی ایران را احیاگر اسلام ناب و اندیشه های متعالی اسلام در دوران معاصر دانست و اظهار داشت: پیروزی انقلاب اسلامی ایران روح پیامبر اکرم و امیر المومنین علی (ع) را شاد کرد.
وی در ادامه مجدداً به دیدار نخست وزیر ژاپن با رهبر انقلاب اشاره کرد و گفت: این دیدار از این جهت قابل تامل است که نشان می دهد ایستادگی ۴۰ ساله ملت ایران در برابر استکبار جواب داده است.
علیزاده اعلام کرد: اگر تبلیغات استکبار و ایادی خودفروخته داخلی آنان درست است و ایران و انقلاب اسلامی به زعم دشمنان اسلام منزوی شده است تلاش گسترده برای مذاکره با ایران برای چیست.
وی تاکید داشت: این تلاش های نشان می دهد ایران اسلامی نه تنها منزوی نیست بلکه مقتدرانه در عرصه مناسبت های سیاسی بین المللی حضور داشته و نقش تعیین کننده دارد.
مدیرکل اوقاف گیلان، بیانات امام خامنه ای را در دیدار با نخست وزیر ژاپن برگرفته از اصول متعالی اسلام و مصداق جهاد در راه دین خدا توصیف کرد و گفت: مواضع مقتدرانه حضرت ایشان نوید بخش فروپاشی همیشگی آمریکاست.