میز خدمت دستگاههای اجرای در مصلی رشت برپا شد
میز خدمت دستگاههای اجرای در مصلی رشت برپا شد

میز خدمت تعدادی از دستگاه‌های اجرایی گیلان با هدف پاسخگویی به مطالبات مردم و ارائه خدمات مطلوب در مصلی امام خمینی(‌ره) رشت برگزار شد.

ایده آل  خبر _به گزارش خبرگزاری بسیج  از رشت، همزمان با ایام گرامیداشت روز کارمند و روز بسیج کارمندی، میز خدمت دستگاه‌های اجرایی استان گیلان با حضور مدیران کل و معاونان آن‌ها و با هدف تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست‌های عمومی صبح امروز پیش از برگزاری نماز جمعه رشت در مصلی امام خمینی (ره) این شهر برپا شد.

مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به‌مناسبت هفته دولت و شهادت شهیدان رجایی و باهنر، میز خدمت حدود ۲۸ دستگاه اجرایی در سطح استان گیلان در مصلی رشت برگزار شد.

عباس حسینی با بیان اینکه روسا، معاونان و کارمتدان دستگاه‌های اجرایی برای حل مشکلات مردم در این مراسم حضور دارند گفت: دیدار چهره به چهره مردم و مسئولان و همچنین حل مشکلات مردم از نزدیک از اهداف این برنامه است.

وی سازمان بسیج کارمندان سپاه قدس گیلان را متولی برپایی این میز خدمت دانست و تصریح کرد: سپاه قدس گیلان توسط پایگاه‌های بسیج مستقر در ادارات و سازمان‌ها در طول سال بر روند برپایی میز خدمت نظارت می‌کند.