نامگذاری خیابانی در رشت به نام اولین شهیده مدافع سلامت کشور
نامگذاری خیابانی در رشت به نام اولین شهیده مدافع سلامت کشور

رشت - ایده آل خبر - رئیس شورای اسلامی شهر رشت گفت: خیابانی در رشت به نام نرجس خانعلی زاده ، اولین شهیده مدافع سلامت کشور نامگذاری شد.

به گزارش ایده آل خبر به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر رشت محمد حسین واثق کارگرنیا اظهار کرد: طی چند سال اخیر و با شیوع ویروس منحوس کرونا ، کادر زحمتکش درمان ایثارگرانه برای نجات جان همنوعان خود تلاش کردند و در این راه بسیاری از فرزندان سفید پوش ایران اسلامی به درجه عظیم شهادت نائل آمدند.

وی با تاکید به اینکه ایستادگی و تلاش های شبانه روزی کادر درمان در شهر رشت ، استان گیلان و جای جای ایران اسلامی در مقابله با ویروس منحوس کرونا شایسته تقدیر است افزود: بدون شک ، چنانچه مجموعه کادر درمان همچون سربازانی دلاور برای مقابله با ویروس کرونا در خط مقدم سلامت ایستادگی نمی کردند یقینا آمار جانباختگان بر اثر ابتلا به کرونا بسیار افزایش پیدا می کرد و از این بابت قدر دان زحمات یکایکشان هستیم.

دکتر کارگرنیا با ادای احترام به جامعه سلامت و درمان تصریح کرد: مردمان خونگرم شهر رشت و استان گیلان همواره در مقاطع مختلف ثابت کردند که برای کمک و نجات جان همنوعان خود لحظه ای تعلل نمی کنند و نرجس خانعلی زاده اولین شهیده مدافع سلامت کشور از گیلان ، تایید مجددی بر این ادعا است.

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به نامگذاری خیابانی به نام شهیده نرجس خانعلی زاده در رشت گفت: در این راستا با نامگذاری مسیر چهار راه قدس به سمت چهار راه توتونکاران به نام نرجس خانعلی زاده اولین شهیده مدافع سلامت کشور قصد داریم ارادت قلبی مان را نسبت به فداکاری های جامعه عزیز درمان نشان دهیم .

انتهای پیام