نامگذاری سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نام حاج قاسم سلیمانی
نامگذاری سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت به نام حاج قاسم سلیمانی

رشت - ایده آل خبر - دوستار در دیدار با جانبازان، ایثارگران، خانواده شهدا و مفقودالاثر کارمند دانشگاه آزاد اسلامی، سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت را به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین نمود.

 

به گزارش ایده آل خبر به نقل از  روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، دکتر محمد دوستار در جلسه تکریم از جانبازان، ایثارگران، خانواده شهدا و مفقودالاثر کارمند دانشگاه آزاد اسلامی، ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: برگزاری جلسات تکریم از ایثارگران، جانبازان و خانواده‌های معظم شهدا و مفقودالاثر برای ما یک تلنگر است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت با بیان اینکه برای بنده یک افتخار است که در جمع خانواده‌های معظم شهیدان و جانبازان عزیز که شهیدان زنده‌ی دوران ما هستند، حضور پیدا کنم، افزود: یادآوری رفتار، کردار و سیره، جانبازان، ایثارگران و شهدا برای ما آموزنده و یادآور وظایف ماست.

دوستار با اشاره به اینکه آیا روحیه جهادی، ایثار و ازخودگذشتی که در بین رزمندگان وجود داشت به سازمان ها و ادارات منتقل شده است، گفت: الگوهای مناسب همانند، ایثار و ازخودگذشتگی باید به سازمان ها منتقل شود.

وی با تاکید بر اینکه شهدا از بالاترین دارایی خود گذشتند، تصریح کرد: داشتن روحیه جهادی و ایثارگری رمز موفقیت و رسیدن به پیشرفت است و دانشگاه آزاد اسلامی باید در این راه گام بردارد.

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه تا کنون سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت نامگذاری نشده است، افزود: درجهت بزرگداشت یاد و نام شهدا، سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت، به نام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی مزین می شود.