نشت يابي بالغ بر ۲۵ هزار كيلومتر از خطوط گاز در گيلان
نشت يابي بالغ بر ۲۵ هزار كيلومتر از خطوط گاز در گيلان

    ایده آل خبر _امور بازرسی فنی شرکت گاز استان گیلان در سال ۹۷ موفق به ثبت رکورد نشت یابی ۲۴ هزار و ۹۴۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان شده است. به گزارش روابط عمومی گاز گيلان- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای عملیات نشت یابی بر روی ۲۴ هزار […]

 

 

ایده آل خبر _امور بازرسی فنی شرکت گاز استان گیلان در سال ۹۷ موفق به ثبت رکورد نشت یابی ۲۴ هزار و ۹۴۰ کیلومتر از خطوط گاز در استان شده است.

به گزارش روابط عمومی گاز گيلان- حسین اکبر مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان از اجرای عملیات نشت یابی بر روی ۲۴ هزار و ۹۴۰ کیلومتر از شبکه و خطوط تغذیه گاز استان در سال ۹۷ به منظور بهره برداري ايمن و اجتناب از بروز هرگونه حوادث ناگوارخبر داد.

وی با اعلام اين خبر اظهار داشت: ميزان نشت يابي انجام شده از خطوط گاز استان در سال ۹۷ يك ركورد محسوب مي شود و نسبت به مدت مشابه سال گذشته بیش از ۱۴ درصد رشد داشته است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه در سال گذشته حجم وسیع عملیات نشت یابی در استان انجام شده است اظهار داشت: شرکت گاز استان گیلان با استفاده از سیستم جدید نشت یابی بصورت آنلاین در جهت آنالیز دقیق تر نشتی ها و مرتفع نمودن مشکلات و ایرادات احتمالی تلاش نموده است.

مهندس اکبر همچنین از نشت یابی ۵۸۳ هزار انشعاب گاز، بیش از ۴۲ هزار و ۵۰۰ شیر و ۲۷۲ ایستگاه گاز در استان در سال گذشته خبر داد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان گفت: تأمین گاز ایمن و پایدار برای مشترکین علاوه بر افزایش سطح رفاه و رضایتمندی مردم، در بخش صنعتی سبب شکوفایی هرچه بیشتر صنایع، آبادانی کشور و رونق تولید خواهد شد فلذا واحد بازرسي فني با اشراف به این موضوع مهم، تمام تلاش خود را براي انجام درست و به موقع وظايف محوله در جهت استمرار پایداری جریان گاز در استان به كار بسته است.