نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دندانپزشکان فول تایم برگزار شد
نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با دندانپزشکان فول تایم برگزار شد

تامین امکانات و تجهیزات دندانپزشکی دانشگاه، در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان قرار گرفت.

ایده آل خبر_به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وب دا)؛ در نشست مشترک دانشگاه علوم پزشکی گیلان و  دندانپزشکان فول تایم دانشگاه، دکتر ارسلان سالاری- رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، هدف از برگزاری این نشست را تبادل نظر و هم اندیشی برای رفع دغدغه های دندانپزشکان فول تایم و برطرف کردن مشکلات ساختاری در دانشکده های دندانپزشکی رشت، پردیس انزلی و کلینیک تخصصی دندانپزشکی عنوان کرد.

 وی با بیان اینکه مشکلات موجود نباید مانع از انجام وظایف محوله شود،  افزود: انتظار می رود قوانین حاکم بر وزارت و دانشگاه  به ویژه حضور تمام وقت پزشکان و دندانپزشکان در بخش دولتی رعایت شود تا آنچه که  شایسته جامعه پزشکی و مردم است، انجام شود.

در این نشست: رییس دانشگاه تصریح کرد: جایگاه دانشکده دندانپزشکی را باید اعضای هیات علمی آن ارتقا دهند، و یک همدلی  بین اعضای هات علمی قدیمی و جوانترها می تواند در این مسیر مثمر ثمر باشد. وی ادامه داد: برای انجام کارهای بزرگ تر باید کارهای کوچک و حاشیه دار را رها کرد.دکتر سالاری تاکید کرد: می خواهیم مشکلات و کاستی های دانشکده دندانپزشکی را با کمک اساتید و مجموعه آن دانشکده مرتفع نماییم و در این مسیر نیازمند همدلی و همراهی همه گروه ها می باشیم.

در ادامه، اعضای حاضر در نشست، به ارایه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

سپردن  امور به صاحبان فرایند برای بهبود فرایندها، ارتقای جایگاه اعضای هیات علمی، اصلاح ساختار های مدیریتی، پیگیری پرداخت مطالبات دندانپزشکان، استفاده از نظرات دندانپزشکان برای خریداری تجهیزات و مواد اولیه مناسب، حمایت از اعضای شورای تحقیقات دانشجویی دندانپزشکی و  ارایه خدمات مطلوب دندانپزشکی، از مباحث مطروحه در این نشست بود.

در این نشست، دکتر نادری نبی-معاون آموزشی، دکتر صدیقی نژاد-معاون توسعه مدیریت و منابع و جمعی از مدیران ستادی و اعضای هیات علمی و دندانپزشکان فول تایم نیز حضور داشتند.